Slovenija
235 ogledov

Mučitelji živali so lahko nevarni tudi ljudem

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • EnBralec 23:39 08.julij 2013.

    Izudin, glede na to, da še ob takšni temi omenjaš Janšo tvoje otroške travme očitno niso povsem ozdravljene. Očitno je se tvoje travmatično otroštvo manifestira kot globoko sovraštvo do politika, ki ga kriviš za vse slabo na tem svetu, verjetno ...prikaži več tudi za tvoje težko otroštvo.Res ste bolani, levičarski fanatiki, zreli za psihoterapijo. Takšnih psihopatov kot je Izudin kar mrgoli. Žalostno...

  • Boschtjan Zupanchich 16:45 08.julij 2013.

    PODPIS !!! Žal je Res Tako , Kajti "trenirajo" na Živalih , in se "pripravljajo" za na ljudi !!!

  • Izudin 22:36 08.julij 2013.

    se popravljam; " v aniksioznih motnjah"

  • Izudin 22:34 08.julij 2013.

    Še to, kolikor mi je znano, so mučitelji mačk izhajali iz dobrih družin, traume iz otroštva se največkrat izrazijo v anksioznosnih motnjah v odrasli dobi.

  • Izudin 22:15 08.julij 2013.

    Res je takšen sadizem, po moje v zelo majhni meri pogojen z otroštvom, samo mislim, da prevladujejo genski dejavniki, nekateri so preprosto bolj hudobni. Imamo pa tudi prikrite psihopate, kot je JJ, ki je bil pripravljen iti preko trupel za ...prikaži več večjo slavo, naslednji blog priča o tem ... http://dajana.blog.siol.net/2012/11/18/bojmo-se-politikov-kot-je-jansa/#more-30133 ... skratka, ni tako enostavno, kot se zdi. Sam nisem imel ravno srečnega otroštva, pa nisem nikoli pomislil, da bi občasne frustracije izživel nad živalmi s kakšnim mučenjem, nasprotno, živali imam zelo rad, pa tudi sicer premorem veliko empatije, saj me vsak čustven prizor gane, ali je to v filmu, ali realnem svetu, na primer na pogrebu, vsaka žalost se takoj prejudicira v mene. Sem že bil pa na pogrebih, kjer ni bilo nobene srčnosti, očitno je bližnje bolj skrbela dediščina umrlega in v takšnem primeru tudi jaz nisem čutil nobene žalosti. Psihologija je zelo zanimiva veda, skratka.

  • Izudin 22:15 08.julij 2013.

    Res je takšen sadizem, po moje v zelo majhni meri pogojen z otroštvom, samo mislim, da prevladujejo genski dejavniki, nekateri so preprosto bolj hudobni. Imamo pa tudi prikrite psihopate, kot je JJ, ki je bil pripravljen iti preko trupel za ...prikaži več večjo slavo, naslednji blog priča o tem ... http://dajana.blog.siol.net/2012/11/18/bojmo-se-politikov-kot-je-jansa/#more-30133 ... skratka, ni tako enostavno, kot se zdi. Sam nisem imel ravno srečnega otroštva, pa nisem nikoli pomislil, da bi občasne frustracije izživel nad živalmi s kakšnim mučenjem, nasprotno, živali imam zelo rad, pa tudi sicer premorem veliko empatije, saj me vsak čustven prizor gane, ali je to v filmu, ali realnem svetu, na primer na pogrebu, vsaka žalost se takoj prejudicira v mene. Sem že bil pa na pogrebih, kjer ni bilo nobene srčnosti, očitno je bližnje bolj skrbela dediščina umrlega in v takšnem primeru tudi jaz nisem čutil nobene žalosti. Psihologija je zelo zanimiva veda, skratka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.