Slovenija
204 ogledov

Na Bohinjskem jezeru nič več zastonj

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 19:27 04.februar 2016.

    Pa dobro, hudiča!!! Kaj se pa grejo tile Bohinjčani??? Ne bi raje malce več napora vložili v pridobivanje več turistov? S temi podlimi ukrepi jih seveda odvračajo od obiska Bohinja!

  • dimnikar 19:24 04.februar 2016.

    Kolikor jaz vem po zakonu mora biti dostop do vode brezplačen. Kako je to lahko šlo skozi oz. koliko časa bo trajalo, dokler ne pade in se odgovorne kaznuje?

  • crniovcar 22:53 04.februar 2016.

    zadnjič sem bil na tistem koncu pred 30 leti želim si že dalj časa v te kraje ampak vsako leto me presenetijo z nekimi novimi bedarijami sem vrgel puško v koruzo že zdavnaj

  • Avatar Zala
    Zala 23:39 04.februar 2016.

    Odlok govori o plovbi po jezeru in ne o sprehajanju ob obali. Dokler je bilo vse "naše" si se vozil po "svojem" jezeru. ..... ....... Sedaj ni več nič "naše", temveč je v občinski ali zasebni lasti in lastnik zahteva odškodnino.

  • TOLAR 00:05 05.februar 2016.

    DEMOKRACIJA NIČ NI ZASTONJ

  • maresem 07:25 05.februar 2016.

    Kmalu bo spet vse naše..... in tako je prav. Dol s požrešnim kapitalizmom!

  • leonardo 08:11 05.februar 2016.

    Pozabil si na velikega lastnika v Sloveniji. CERKEV. Naj bo to na Bledu ali Bohinju.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:35 04.februar 2016.

    Občinski svetniki ne morejo postaviti cenika, ker jezero ni njihovo, razen če od države dobijo koncesijo za upravljanje z vodami!

  • novispenjac 21:42 04.februar 2016.

    Odlok je nezakonit.Izrecno nasprotuje členu 38. Zakona o vodahi, ki pravi:Lastnik ali drug posestnik vodnega, priobalnega ali drugega zemljišča mora dopustiti vsakomur neškodljiv prehod čez svoje zemljišče do vodnega ali morskega dobra, ter dopustiti splošno rabo vodnega ali morskega dobra ...prikaži več (razen, če je na vodnem, priobalnem ali drugem zemljišču zgrajen objekt iz 5., 6. in 7. točke prejšnjega člena.). Občina ne more zahtevati, da se vstopa ali izstopa le na določenih mestih.

  • Harrison 07:36 05.februar 2016.

    Odlok se lahko napiše tudi brez eurov. Tako se ne moremo znebiti občutka, da se hlapci kapitalizma. Res so danes cene bolj kot ne simbolične, vendar vsi dobro vemo, da se čez čas ta vsota ne duplira ampak množi na ...prikaži več pretege. Toliko časa ga boste sra*li, da še tistih ne bo več, ki so zapriseženi obiskovalci Bohinja.

  • KOJAK 07:38 05.februar 2016.

    Dragi Bohinjci, Že od malega sem zahajal v Bohinj in to z veseljem, zdaj pa me tam že 20 let NE VIDITE VEČ in OSTALO BO TAKO. Odkar je župan postal črnograditelj Kramar gre vse samo že navzdol. Cilj je ...prikaži več le še kasirati kasirati, ponuditi pa ni kaj. V tem času je uspelo postaviti le nek pomol kjer pristaja neko čudo od potniške ladje, hoteli propadajo, ljudi ni, obisk je boren. Včasih se spomnim je bilo polno tabornikov in mladine, pa ste vse pregnali. Še največ je redarjev ...ŽAL

  • Lavdan 19:59 04.februar 2016.

    Predlagam rampo v Soteski in če hočejo iz Bohinja naj plačajo. Vedno hočejo biti nekaj posebnega, pa jim vse hudič jemlje. Kramar je pa sploh marka zase.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:00 05.februar 2016.

    "namen ni, da bi koga omejevali, temveč želimo le določiti pogoje, ""namen ni, da bi koga omejevali, temveč želimo le kasirati, "To je isto kot pri bankah "vodenje" računa. Naj povedo kaj točno bodo s tem denarjem naredil. ...prikaži več Katero dodatno vrednost bodo ustvaril s tem dodatnim denarjem? Če se za nekaj plačuje več potem je normalno pričakovat da za nekaj več dobiš nekaj več ane. Blebetanje o kontroli in zaščiti narave je v tem primeru nesmiselno. Namreč če bi res samo to hotel potem bi pač določil pogoje pod katerimi lahko človek uporablja na jezeru čoln (tudi kje mora vstopit/izstopit) in samo kršiteljem dal za plačat, ne pa vsem. Za norca nas imajo. Tako politiki na državni ravni kot politiki na lokalni ravni. A res misljo da smo totalni debili al kaj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.