Slovenija
36 ogledov

Na Celovški cesti trčilo sedem vozil

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bozidar.Frelih 18:40 26.september 2013.

    To kar so naredili je čista bedarija da ne rečem svinjarija. Povsem spodoben sistem so spremenili v nevarnega. Zakaj, ne vem. Je to nagajanje ali neumnost, ne vem. Zdaj je to videti tako, da se po levem pasu vozi počasi, ...prikaži več po desnem pa šiba. Razlika v hitrosti vožnje je zastrašujoča in nevarna. In potem ti dirkač/drekač kar naenkrat zavije na tvoj pas, ker bo v naslednjem križišču zavil levo. To na silo, ker je varnostna razdalja primerna hitrosti na levem pasu. Verjetno kdo od tistih, ki tukaj stvari hvali, kako je kul.U glavnem, jaz ne vidim smisla v tem. Drug teden, ko bo dež bo pa itak veselica.

  • Alen Andres 23:46 26.september 2013.

    Če je razmak med eno in drugo trolo pol ure in vsaka je polna? Kaj drugega preostane... Rešitev nikakor ne more bit siljenje ljudi na polne avtobuse!!!Če pa se jim zdi da je v Ljubljani preveč ljudi pa ...prikaži več naj končno enkrat decentralizirajo državno upravo, sedeže državnih podjetij, fakultete (mar res morajo biti vse v Ljubljani) in tega problema ne bo več....

  • krtmen1 16:43 26.september 2013.

    A sedaj tisti, ki se niso zaleteli lahko peljejo po desnem rumenem pasu?

  • zic 16:56 26.september 2013.

    novi režim je super,avtobus in taxiji letijo mimo tako kot je treba, niso več odvisni od prometa in se ne zagozdijo v gužvi. Da se pa folk zaletava je pa drug problem, divjajo in nimajo varnostne razdalje in čim se ...prikaži več pojavi nekaj novega je folk v paniki...vozijo naj se z glavo zgornjo in ne spodnjo.

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 18:36 26.september 2013.

    Pa kaj spet serje neka bralka, tipična slovenska strokovnjakinja za vse novo? Piše tudi, da se je Celovška cesta med Litostrojsko in Tivolsko namreč spremenila v dvopasovnico - ja kaj je bila pa doslej, če ne dvopasovnica. Dejte že nehat ...prikaži več srat, strokovnjaki!

  • Bizgec 17:49 26.september 2013.

    Lahko. Ker jih tja preusmerja policist. Oz. jih je, zdaj so verjetno ze vse pospravili.

  • fowler 18:27 26.september 2013.

    pa povej, ob kateri uri si prišel v službo oz. na mesto, kamor si želel...

  • fowler 18:28 26.september 2013.

    se nanaša na ''cevor''...

  • NeAnonimni 19:04 26.september 2013.

    Ljubljana je navadna vas proti velikim mestom.

  • Alen Andres 20:08 26.september 2013.

    V munchnu se voziš kjerkoli ti srce poželi!!! Bil sem nekajkrat in promet poteka super!!! Aja, p.s. garažne hiše so cenejše od naših!!!V Ljubljani bi z veseljem uporabljal javni prevoz (trole), pa so prenatrpane.... Prevelikokrat se mi je ...prikaži več že zgodilo da na dve 8ici zapored ni nihče več mogel gor!!!!!!!Potrojijo naj pogostost vožnje da bo le ta humana, potem naj pa rišejo rumene pasove!!!!!!!!!!!

  • t16 20:13 26.september 2013.

    idi peš

  • KOJAK 20:48 26.september 2013.

    Alen a se ti smiselno potrojiti pogostost voženj ob takih počasnih vožnjah. Jaz menim da so šele zdaj izpolnjeni pogoji za povečanje pogostosti voženj.

  • Trovlak 20:48 26.september 2013.

    Lublana je bulana!

  • zic 22:11 26.september 2013.

    bravo Jankovič, delaj v smeri, da se bodo ljudje čimveč posluževali avtobusov in nehali smetit Ljubljano. Avte naj puščajo na obrobju in za plačilo parkirnine si lahko folk posluži ZASTONJ vožnjo do delovnega mesta....ne vem, kaj je treba takoj vse ...prikaži več kritizirati, dejte enkrat mal pomislit, zakaj je kaj dobro in ne imejte glavo le za frizuro!!??

  • Lionel 22:37 26.september 2013.

    Tak strokovni komentar lahko pa samo od babe pričakuješ. Zakaj se pa po avtocesti ne smeš peljat v kontra smer. Zato ker so taka pravila teta. Ti rajš sam slikaj pa nič ne komentiraj, boš velik pametnejša.

  • Lionel 22:37 26.september 2013.

    Ti si bedak na kvadrat.

  • Aleš Ravbar 17:49 26.september 2013.

    Najbolje je, da greste probat na lastno pest z avtobusom in boste videli, da je to veliko bolje. Je tudi vožnja bolj mirna in hitrejša. Sam sem bil v mestu v 15 minutah, drugače pa spomladi v pol ure.

  • cevor 17:14 26.september 2013.

    Bejš no bejš... Včeraj stal v počasi pomikajoči koloni ob 7:25 na Celovški od začetka rumenega pasu. Enka je na postajo zapeljala hkrat z menoj. Do centra ni bilo niti duha niti sluha o tej enki, čeprav sem se zaradi ...prikaži več rumenega pasu cijazil v počani koloni. To je absolutno zgrešeno, saj so avtobusom morda prihranili največ eno minuto, vsem drugim pa jo podaljšali za 5. Že prej na tem odseku hitrost busov ni bila noben problem. A si mogoče plačan, da trosiš Jankoviću pohvale po forumih? Efekt je ta, da se avtomobili vozijo dalj časa, avtobusi pa enako kot prej...

  • fowler 17:33 26.september 2013.

    priznam, da se tudi sam, če je treba, zapeljem z avtom v center... mi je pa zanimivo, da v tujini nikjer ne pomislim na to možnost...razlog?- predrago parkiranje + ponavadi eko taksa- ni dovolj parkirnih mest<br ...prikaži več />vedno uporabim P+R sistem, saj je ponavadi dnevna vozovnica za mestni promet ( tramvaj, bus, metro,... ) cenejša od parkiranja v mestu.ne zagovarjam trenutne ureditve v ljubljani 100%, je pa res, da bo kmalu avto v centru hočeš nočeš - luksuz....ko stojiš po 3,4 ure na vpadnici za milano, torino, dunaj, munchen,... se zaveš kako lepo nam je v ljubljani...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.