Svet
19447 ogledov

Na delo prišli necepljeni, zato so jih odpustili

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 20:10 06.avgust 2021.

    Pri nas ni bilo nobene panike ko 90% stroke v UKC ni bilo cepljenih proti gripi, pa so imeli seveda neposreden stik z bolniki..Sedaj pa je itak ni več...gripe..Ovce butaste...

    • mph2 21:26 06.avgust 2021.

      Ni res. Večina cepljenih, kot po drugih bolnišnicah, sploh pa visok kader, nekaj manj srednji, ... še manj ves ostali.

    • rd2dmk2 21:48 06.avgust 2021.

      pozabili ste omenit, da je bilo cepljenje proti gripi plačljivo. za nekoga z 5k€ plače je to nepomemben znesek, še posebej, če gre v strošek firme za povrh. za nekoga, ki pa je na minimalcu, pa je vsak euro za ...prikaži več premislit. je pa še vedno tako 90 % snažilk, kuharjev,... itd in 10 % bogov v belem.

    • mph2 16:57 07.avgust 2021.

      Še vedno je to bil minimalen znesek. Tudi tem na minimalcu je to par kav ali škatla cigaret. Tudi sam sem bil zelo blizu dna lestvice 30-35 let nazaj, ko sem se začel cepit proti gripi, pa sem vedno "zmogel" ...prikaži več ta znesek. Ljudje si pogosto mislijo, da bodo prav oni izjeme. Kot tisti, ki se ne privezujejo z varnostnim pasom.

  • krucefiks 20:20 06.avgust 2021.

    tožbe bodo padale

  • Donald_Williams 10:06 07.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Naklonsky 19:43 08.avgust 2021.

    Pravilno! Saj so jih že prej opozorili, naj se cepijo!

  • Franjo Erman 19:09 14.avgust 2021.

    GOLAZEN BEBAVA, FUJ

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.