Slovenija
55 ogledov

Na FB sklicali protest pred Si.mobilom

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 12:31 10.avgust 2011.

    Me ne preseneca. Ze Iphone ponujajo po taki ceni, da si ga najprej drago kupis, potem pa naredis se obilo profita Simobilu za storitve, ki jih ne potrebujes. Veliko ceneje je na banki vzet najbolj nemogoc kredit za iPhone, bo ...prikaži več se vedno veliko ugodneje., Ko sem videl te ponudbe, sem se zaklel, da k Simobilu nikoli.

  • maboze1x 14:38 10.avgust 2011.

    Tudi sam se pi...m. Bil na Simobilu, šel na Tušmobil zaradi telefona. Kdor hvalai Tušmobil, ta ga očitno pozna samo iz reklam ali pa ga uporablja na mestih, kjer imajo dobro pokritost s svojim signalom. Slabšega operaterja si težko zamisliš! ...prikaži več Da ne govorim o tem, da sem npr plačal tudi za 35€ prenos podatkov medtem, ko sem spal. In telefon je bil poleg mene.... Šel nazaj na Simobil in v znak protesta bom pač redno menjal kartice, če pri tem ostane! PS-če si moraš vzeti kredit za telefon, potem ga mogoče ne kupiš. iPhone je pač modna muha in Simobil to vem. Deal with it! lp

  • Titan71 16:36 10.avgust 2011.

    Eni pretiravate s tem da Tušmobil ni dober operater. Navajate razloge, ki sploh niso tehtni, vse kar znate napisati je to da ni dober operater. Kr neki. Sam sem že več kot dve leti na Tušmobilu in do sedaj še ...prikaži več nisem imel ene pripombe, vse štima tako kot more. Dostopnost in signal nista problem, hiter prenos podatkov, nizka cena naročnine in lahko se pogovarjam dosti več kot sem se prej na Simobilu. Nazaj k Simobilu ne bi šel nikoli več, pa tudi če mi dajo vse zastonj! Hvala lepa za takega gnilega operaterja...

  • Simon Berčič 13:57 16.avgust 2011.

    Jaz pa pravim takole. Pri simobilu sem že več kot 8 let, to sedaj zadovljen razen da včaih pač signal mal ven vrže, ok ampak to mislm da se dogaja povsod. Skratka na kratko povedano do danes sem bil z ...prikaži večz njihovimi uslugami v razmerju z ceno zadovoljen. AMPAK z tem nadomestilom so ga pa počli v temo!!! Zdaj bomo plačevali za storitve katere ne koristiš? KAJ?!?! Zaračunajte to tistemu ki koristi!!! V 11letih kar koristim mobilni telefon nisem se niti enkrat izgubil SIM kartice, 1x oddal naročilo da so mi naredili razčlenjen račun drugega pa ne. Zakaj moram plačevati usluge katere ne koristim?!?

  • Dixon 10:02 10.avgust 2011.

    Simobil je poden in naj se nabere čimveč teh protestnikov, da se zašije te simobilovce. Je pa res da se takšne stvari ne bi dogajale če bi bili na katerem drugem operaterju. Sam se biu tudi simobilovec in sem srečen ...prikaži več da nisem več, ker so me non stop nategovali. Že nekaj časa sem na Tušmobilu in nisem še imel niti enega samega problema, račun za polovico manjši, pogovarjam pa se skoraj 2x več...

  • SF 10:26 10.avgust 2011.

    ....skrajno nezrelo, kaj se nekateri grejo.....že včasih je bil Simobil drag, tko da, hvala bogu da je tukaj Tušmobil. Včasih ga res mal signal zajebava, drugače je pa najcenejši, za vse tisto kar nudi....

  • dino.sepe 10:34 10.avgust 2011.

    Se strinjam, Simobil je povožen, so si skopali takšno jamo, da ni variante da se še kdaj ven izvlečejo. In srečni smo lahko da je tukaj Tušmobil z odličnimi ponudbami in nizkimi cenami. Ne rečem da vse štima 100%, sej ...prikaži več to ne nikjer ampak se trudijo, da punudijo uporabniku največ za najmanjšo ceno. Dokler bomi imeli pri nas Tušmobil in dokler bodo vlaganja se jaz za moje račune ne sekiram, ker pri Tušmobilu plačujem pol manj kot drugje!

  • Stelix777 15:38 10.avgust 2011.

    ljudje znajdite se ker ne vem zakaj morte imet res najbol novejše telefone in potem še naročnino da vas skor kap zadane.... in vam bom povedal kako varčevati :1. - sklopi domači telefon in uporabljaj samo mobitel (to ...prikaži več je +20 - 50€ varčevanja)2. - če imaš naročnino na simobilu ne brskaj po spletu in ne nalagaj si glasbe ali aplikacija ( to je + 10 - 30€ varčevanja glede na to da so aplikacije od 2,29 - 4,00€)3. - prekliči si naročnino in si kupi simobil halo kartico za 5 - 10€ (to je + 50 - 100€ varčevanja)4. - kupi si kvaliteten telefon s kvalitetno ceno po možnosti NOKIA... ker če boš vzel/a iphone boš plačal/a samo podjetju več kot 70%... in to je večinoma to... stanovanje + elektrika in voda vas pride cca 130€ skupno.... ljudje se je treba znajdet... nimaš naročnine ne od domačega telefona, ne od mobitela temveč samo internet, elektrika in stanovanje... kar pa pride cca 130€ mesečno... če je pa še vse ostalo po možnosti iphone pa potem brskan

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.