Svet
80572 ogledov

Hrvaška ni več varna država, Kacin napovedal ukrepe

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slavko7 19:40 29.junij 2020.

    Kako Jelko Kacin objavlja odloke o korona virusnem stanju? "Jaz ne bom...", "Jaz ne morem..." Je on glasnogovorec Strokovne skupine ali je on Strokovna skupina? Kako se Kacin rad izpostavlj v ospredje čeprav je padel zelo nisko.

  • Avatar Lion007
    Lion007 11:57 29.junij 2020.

    Jaz imam ves čas na gobcu masko😷😷😷. Naj jo imajo še 🇭🇷

  • slavko7 19:50 29.junij 2020.

    Kdo je Jelko Kacin? Glasnogovorec Strokovne skupine ali je ON Strokovna skupina? Vseskozi se izraža: "Jaz ne morem...", "Jaz ne bom..." Do sedaj nisem slišal da prenaša mnenje Strokovne skupine temveč svoja "strokovna" razmišljanja, če sploh kaj razmišlja.

  • Avatar Lion007
    Lion007 11:58 29.junij 2020.

    Kdaj bo začel JJ graditi metro Ⓜ v Ljubljani??

  • popokatopetl 11:11 29.junij 2020.

    Številke od HR še vedno niso kej slabše od večjega dela EU. Je res da naraščajo po tem ko so bile relativno zelo nizke, podobno je tudi pri nas, medtem ko npr IT ES FR upadajo.

    • Žurnalček 11:21 29.junij 2020.

      No pa povej koliko je število okuženih včeraj. Kaj me en Q briga kolk jih je v ZG , povejte kolko jih je vse skupaj !! Ne morete , pa ja da ne morejo , ko Hrvati objjavijo 3/4 števila ...prikaži več ob 14h , zvećer dodajo pa še po 20 novih !

    • popokatopetl 11:46 29.junij 2020.

      Povem ti da trenutno ne v HR ne v SI infekcijske klinike niso polne bolnikov s C19 na respiratorjih in da je histerija odveč, se je pa treba držat higienskih ukrepov da se stanje ne poslabša.

  • NeAnonimni 10:48 29.junij 2020.

    Seveda je Hrvaška varna država.. Zelo malo možnosti, da boste tam umrli.. najverjetneje zaradi prometne nesreče, utopitve ali srčnega zastoja.

  • Žurnalček 11:15 29.junij 2020.

    G. Kacin . Po vsej verjetnosti ne veste da ima okoli 50.000 Srbskih državljanov-tisti iz Oluje - Hrvaški potni list s srbskim naslovom . Kaj se zgodi na naši meji , ko takšen pokaže potni list Ali oni spadajo pod ...prikaži večod Srbijo, ki je na rdečem seznamu ali pod RH . Kako naši cariniki vedo , kje je Bela crkva , Apatin , Loznica , da bi po imenih krajev vedeli ali živijo v RS ali RH . 300.000 Bosancev ima Hrvaški potni list . Vedo cariniki ali je Bugojno , Vareš , Livno u BiH ali Hrvaški? Vedo moj Q !!!

    • popokatopetl 11:43 29.junij 2020.

      Kot da se nobeni "čistokrvni" pa niso ta vikend drenjali v Portorožu. Meni osebno so sicer gneče itak odbijajoče, ampak blesavi šovinistični komentarji tudi. Zapiranje meja ni rešitev, treba je najt približno razumne higienske ukrepe ki zavirajo virus ampak ne ...prikaži več tudi ekonomije in se jih povsod držat.

    • janez60 11:51 29.junij 2020.

      Ker na hrvaško slovenski meji od vstopa hrvaške v EU ni carinikov res ne morejo obvladati vsega tega žurnalčkovega nakladanja. Od vstopa hrvaške v EU so na meji le policaji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.