Slovenija
361 ogledov

Na jedilniku poleg hrane tudi alergeni

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 07:30 09.december 2014.

    nč ni bedast. alergiki rabjo zaščito. sj se niso sami odločil da bojo alergiki. s tem se rodiš. tko da ne razumem zakaj obsojate alergike zato ker bojo dobil mal bolšo šanso da se izognejo alergijam??? res ne razumem. k ...prikaži več res ni problem zravn še napisat katere alergene ma not.

  • Avatar praufo
    praufo 15:54 08.december 2014.

    alergičen sem pač na gostilno ... zakaj že, ... ja ker je treba plačat, ... je pa res da sem alegičen na skret papir, s katerim si rit brišem, pa niti ni slab, samo drag je, zato sem nanj alergičen

  • mima-šiš 15:18 08.december 2014.

    Končno da so zrihtali. Hvala. Nerabim več jest stvari polne laktoze in pol prdet.

  • patrijarh 15:35 08.december 2014.

    Ne dramatiziraj,jej doma pa bo.

  • Ziher 16:54 08.december 2014.

    se popolnoma strinjam s teboj.

  • Johan Spohan 20:10 08.december 2014.

    V bedasti banana državi morajo biti tudi predpisi bedasti, da jih lahko sestavljajo bedasti uradniki, ki morajo tudi živeti, seveda je te bedake treba financirati iz proračuna.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 14:23 08.december 2014.

    alergični ljudje so dolžni sami opozorit in seveda za svoje zdravje samo alergik naj skrbi.vsa opozorila taka in omaka so brez veze in sam še slabše se počutiš.še malo pa bomo tudi v restavraciji morali izpolniti obrazec z svojim zdravstvenim ...prikaži večm stanjem in podpisom da garantiraš sam da si to kar si napisal

  • mima-šiš 15:22 08.december 2014.

    Dokler si zdrav so te polna usta. Isto je za tiste ki so nepoškodovani, ki nikoli niso ležali v bolnici, niso nikoli rabili mediciinskih sester, pa bi jim radi zbili plače. Tebe pa moti seznam alergenih stvari. Zakaj? SI prefin, ...prikaži več bi rad imel popolno izkušnjo in so te užalili če zraven piše da so noter orehi ipd.?? Človek spozna kaj je zdravje šele ko zboli. Ceni dello reševalcev, doktorjev šele ko jih rabi. Očitno si ti polna rit vsega pa ne rabip nobenega. Tak sem bil sam do 30 leta mi nič blo. Potem se pa počasi začne. Srečno pri tem. Upam da tudi tvoji otroci ne bodo imeli zdravstvenih problemov. namreč nirčevat se iz bolnikov in invalidov je najbolj zavržno dejanje, ki ga lahko stori samo nezrel ali neosveščen posameznik.

  • Pepe007 16:10 08.december 2014.

    To bo podražilo storitev prehrane vsem, tudi zdravim. Zakaj točno? Ker taki kot "mima-šiš" preprosto niso sposobni sami skrbeti zase.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.