Avto /avto/iz-druge-roke
32787 ogledov

Bo država zmanjšala stroške za lastnike vozil?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:54 22.april 2020.

    To bi bil lep in pri volivcih gotovo nagrajen ukrep. Ampak butast. Prazno malho bo treba napolniti. Torej bomo dodatni davek dobili skozi druga stranska vrata. Če sem plačal vinjete in pristojbine za uporabo cest, sem na to že hočeš ...prikaži več nočeš pozabil. Nisem mogel brez tega in to je to. Sedaj pa bi tu dobil kak € nazaj, na drugi strani pa mi bodo pobrali 100 €. Ker bo novi davek zahteval novo infrastrukturo, ki bo stala.

    • kapibara1 15:30 22.april 2020.

      Drži ! Lahko bi pa v tem praznem času obnavljali ceste.. ne pa potem, ko se zadeva odpre..

    • Marcelko 08:07 23.april 2020.

      Verjetno imaš prav-žal.

  • Avatar jate
    jate 07:32 22.april 2020.

    na darsu nimajo moznosti po kateri bi lahko vracali del odkupnine ,pravijo...ja ok lahko pa bi zato podaljsali vinjeto do konca marca ne januarja kot do zdaj

    • evelux 08:04 22.april 2020.

      Naslednje leto naj bo zaradi tega cenejša

  • kapibara1 08:03 22.april 2020.

    Darsu tudi ni v interesu da bi imeli tako zakonodajo.. Dars je eden redkih, ki navija za dal časa trajajočo karanteno..

    • crniovcar 09:23 22.april 2020.

      in kdo je šef darsa??????? se da zmenit z njim??

    • kapibara1 15:29 22.april 2020.

      @ crni- Kjer je volja- tam je pot.. pa bilo keri bil na oblasti.. rdečuhi ziher NE, kar so dokazali že v letih 45 pa vse do danes..

    • kapibara1 06:31 23.april 2020.

      crni- Ko se pobera dobiček, je oblast lastnik. ko so pa stroški, so pa samostojni, država gre za poroka pri kreditih, davkoplačevalci pa odplačujemo.. in tako že vse od nastanka..

  • Avatar jate
    jate 15:32 22.april 2020.

    sevada bi mogu dars drugo leto zmanjsat stroske vinjete ,ker kaj mi kupli vinjeto v naprej za 1 leto a nismo mogli ¸¸koristit¸¸ kaj to ko ( ¸¸kurbi¸¸) moras placat v naprej,,res sem jezna .

  • max 11:25 22.april 2020.

    Ko ti nek uradnik reče, da razmišljajo o vseh alternativah, pomeni, da nima pojma kako bi ti spulil kak evro več iz žepa. Nič se bat, njihova domišljija je neizmerna, prej ko slej bodo pogruntal še kak bencinski evro.

  • sam50 16:08 22.april 2020.

    Bodo enostavno dvignili cene zavarovanja in cestnine za 20%,pa bodo rekli,da bi to morali storiti že pred epidemijo in bo vsa stvar rešena....

  • SonnyBlack 08:54 22.april 2020.

    ko je vprasanje,kako stroske povecati ...imsjo takoj moznost,pravzaprav vec moznosti...nic nebo s tega,kak bo kaj ceneje ali vrnjenega,samo drazje se bo

  • Marcelko 08:08 23.april 2020.

    Lahko bi naslednje leto bila vinjeta ustrezno cenejša s predložitvijo računa od letošnje vinjete.

  • ma01 22:55 23.april 2020.

    če nimaš za vinjeto, ki te stane 9 eur na mesec, potem tudi nimaš za avto.

  • kapibara1 19:19 22.april 2020.

    Hvala hurcu, jo letos nisem kupil.. pa se vseeno vozim..

  • Avatar Gonnelisa
    Gonnelisa 01:19 23.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.