Slovenija
6886 ogledov

MZZ s prstom pokazal na prejšnjo vlado

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan11 20:02 21.junij 2020.

    Levaki vidno uničujejo slovenijo za nič niso sposobni se vidi, da je njihov vodja s popravci

  • boris96 15:22 21.junij 2020.

    Na MZZ neuspeh pripisali prejšnji vladi-- To je pa zame eno veliko presenečenje, da je ponovno kriva prejšnja vlada (po 100 dneh vladanja) in vem, da je že sedaj kriva za vse, kar bo negativnega. MZZ sebi verjetno pripisuje uspeh ...prikaži večh pri uveljavljanju Slovenije v EU in širše. Ne depeša in prijateljsko pismo so nas ponesli v višave.

  • Taja 16:22 21.junij 2020.

    Kriva je vlada oz. SDS, Janša, Logar, Tomc s depašami, pismi in twitter kreganji. Evropa to vidi. Ne znajo drugo kot delar sramoto Sloveniji.

    • blayo 20:53 21.junij 2020.

      Se ne strinjam. Nihče ne ve kje je Slovenija, še korona virus ne...

  • milan42 17:09 21.junij 2020.

    Vse kriv Šarec Saj vi pokvarjeni zmotnjeni desničarji nič ne veste poskusite z Zverom tomčevo ...Bodo takoj zanimivi rezultati

  • SonnyBlack 18:22 21.junij 2020.

    verjamem,da tudi prejsnji vladi ni bilo lahko...glede na stanje...vse lepo in prav...ampak so stisnili rep med noge in se poskrili v svoje lukne...zdaj pa so s5 glasni,kak je vse narobe... kak jim ni jasno da ne morejo z ex humoristom ...prikaži več na celu imet v rokah celo drzavo😆😆

    • blayo 21:01 21.junij 2020.

      Saj se ni treba šlepat na to kdo je stisnil rep med noge. Lepo glavo gor in delat za Slovenijo brez obtoževanj...

    • Avatar ovca
      ovca 23:23 21.junij 2020.

      Blajo, desnoducni pa delat ne znajo. Zato pa veliko lapajo,kaj vse je prejsnja vlada zasrala,glupani zagrabijo in to premlevajo,karavana pa gre naprej. Tako se svet vrti po desnem 😱😂😂😂

  • Janez 06:57 22.junij 2020.

    Po več kot 3 mesecih vladanja je še vedno kriva prejšnja vlada??Trije meseci so 1/4 leta. Absurd in oblastniki mislijo, da bo raja verjela njihovemu sprenevedanju. Kriva je sedanja vlada, ker ni naredila ničesar , ker ni sposobna, pomeni da je nesposobna!

  • Janez_53 18:34 21.junij 2020.

    In kaj pravzaprav bi naj Slovenija imela od tega??? Bumbarji na vladi raje poskrbite za to, da ne boste blatili lastne države v tujini!

  • blayo 20:52 21.junij 2020.

    Jasno da je kriva bivša vlada, to ni treba posebej poudarjati... vsak vsaj polpismen dobro ve, da bodoča ne more bit ane...

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 16:15 21.junij 2020.

    verjetno bo spet kriv jj, čeprav je bil razpis v prejšnjem mandatu. kriv je tudi, ko šarec ni upal nastopiti v EU parlamentu, baje ga je na daljavo začaral z vudu lutko. spet bo potrebno na proteste.

    • Ivo 18:22 21.junij 2020.

      Janezek ne se usajat no, nisi ti nič kriv... tisti, kiniso lobirali so krivi, ti pa to itak obvladaš, boš že zrihtal, da bo bolje naslednjič!

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 18:33 21.junij 2020.

      @ivan, gnoj primitivni, misliš da si duhovit, da 24h komentiraš vsak članek in se obregneš ob vsak komentar. sem ti že napisal, da si retardiranec. odjebi v 3pm idiot.

    • Janez_53 18:37 21.junij 2020.

      Omas67, ti zelo dobro prikazuješ, kaj je primitivnost!!!

    • Ivo 18:43 21.junij 2020.

      Pomiri se ljubi, dokler si boš ti dal opravka z mano, si bom jaz dal s tabo. Fascinantno mi je, da ne glede na uro odgovoriš. Koliko vas pa je? Koliko časa pa traja izmena pri vas? Delam raziskavo o ...prikaži več ovcah, pa me zanima ;) Koliko na uro pa zaslužite? Ali je sendvič ali naturalije? Toliko vprašanj, ti pa znaš samo ponavljat retardiranec, hendikepiranec in podobne besede... Pojdi po tistega "omasa67", ki ima malce bogatejši besedni zaklad in ne opisuje svojih pomanjkljivosti venomer.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 19:38 21.junij 2020.

      drhal na kupu, komentirajta članek- dva upokojena alkoholika, ki ne spravita skupaj enega komentarja, razen nekaj kratkih nebuloz. in ivan bodi srečen, da še te usmerjam, drugi ti sploh več ne odgovarjajo, ker si duševni bolnik. kot si nam že ...prikaži več zaupal, si bil zlorabljen od očima in vsi navijamo za tebe, da ti bo bolje. si že bil na dobri poti, sedaj pa spet te mračne sile. sem pa vesel da imamo takšno opozicijo, se kaže kako demokratična vlada je na oblasti, da poskrbi za takšne marginalce.

    • Ivo 20:03 21.junij 2020.

      omas67 na tvoje zgodbe te opozarjajo tudi že drugi komentatorji, jaz pa te ponovno pozivam, da si poiščeš pomoč. Enkrat sem te že usmeril na pravi naslov, pa je bilo očitno bolj kratkoročno...

    • blayo 20:56 21.junij 2020.

      omas, ti si čisto napsihiran. Dihaj... globoko...

    • Ivo 21:35 21.junij 2020.

      Ne pomaga blayo, ker so jim verjetno zvišali urno postavko na 1 € na uro zaradi kolesarjev se jim je čisto snelo...

    • Avatar ovca
      ovca 23:31 21.junij 2020.

      Blayo in ivo,omas nic ne dela 😁. Caka na nas,da omenimo jajcka,da mu pride. Ocitno je to edini njegov se*x - sam s sabo in jajo. No,ob prihajanju nas bo pa zmerjal 😂. Mi se bomo zabaval,pa nam bo vsem ...prikaži večm lepo,kajne omas 😘?

  • Naklonsky 15:28 21.junij 2020.

    Nič čudnega, Šarec se je bal javnih nastopov v EU. Konec koncev je pokazal tudi svojo strahopetnost z odstopom v najbolj kritičnem trenutku. Razumel se je samo na peko krofov, razumnosti in resnosti pa nikoli ni pokazal.

    • Ivo 18:23 21.junij 2020.

      Zakaj pa Janez ni šel na volitve, pa bil sedaj Šarec kriv za korono, tole zgoraj in kolesarje?

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 18:34 21.junij 2020.

      @ivan, ali si dejansko zahojeno tele ali pa si se spet napil alkoholik. o čem ti sploh pišeš-

    • Naklonsky 18:42 21.junij 2020.

      Ivek, sploh te ne razumem. A je Janša kriv, da se je Šarči usral v hlače in pustil državo na cedilu? Daj, zberi se malo in po nepotrebnem ne delaj iz sebe še večjega osla.

    • Ivo 18:46 21.junij 2020.

      Zakaj Janezek zdaj jamra čez Šarca pa čez prejšnjo vlado?!? Šel bi na volitve ali pustil vse pri miru in bi bil res lahko Šarec za vse kriv, ne pa da greš za predsednika vlade samo zato, da boš sral ...prikaži več po prejšnjem, sam pa nimaš jajc in priti niti pred vrata parlamenta v petek.

    • boris96 20:15 21.junij 2020.

      Ivo - Kako se ti da ukvarjati z ljudmi, ki ne premorejo vsaj osnovno kulturo, tudi če se ne strinjajo s tvojim komentarjem. S tem mečejo samo slabo luč nase in na tiste, ki naj bi jih zagovarjali. Če človek ...prikaži večk ne zna poudariti bistva brez uporabe kletvic in žaljivk, se ga raje ogni. Premaknil ga ne boš.

    • Ivo 21:33 21.junij 2020.

      boris96 dovolj je že, če jih odmaknem od koga drugega, po možnosti mlajšega, ki morda ne bo tako gledal na njihov bogat besedni zaklad in ne bo vzel tega kot blejanje ovc na travniku in ki bi ga lahko grdo ...prikaži več užalili, ha ha ha! V bistvu sem človekoljuben na malce drugačen način...

    • Avatar ovca
      ovca 23:38 21.junij 2020.

      Boris96 in ivo,problem je samo v tem,ker se oni ne morejo dvigniti na nas nivo,razumejo pa zadeve samo na svojem nivoju - torej mi je hoby se spustit na njihov nivo. Npr. omas,ma njega razganja za tipkovnico, mene pa zabava ...prikaži več 🙂. Vn pade in hoce zalit,pa opisuje sebe - prezrcaljenje. K bi on vedu,koliko nam je pivedal o sebi 😄.

  • bogdan76 20:26 21.junij 2020.

    KO LEVIČAR SE OGLASIN TI POKVARI VSE KAR DESNICA NAREDI.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.