Avto
6143 ogledov

Neverjetno, kaj so ujele kamere

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • umetnik123 20:41 21.avgust 2018.

    Kje je pa tu policija ? Če so lahko prišli gasilci s kamioni, bi tudi policija lahko bila tu.

  • maresem 20:07 21.avgust 2018.

    Zakaj so pa cestne kamere... oglobit golazen po 10000€ in jim nikoli več ne bo prišlo kaj takega na misel.

  • Fulmmer 21:01 21.avgust 2018.

    V takih primerih bi morala policija varovat promet v nasprotni smeri in razbremenit zastoj....

  • Kolr 21:30 21.avgust 2018.

    Ko sem pa zadnjic pred predoru Malence cakal in so zaprli cesto meni nic tebi nic pa nobenega me zanima. In 1 uro cakal kot da sem blesav sem samo iskal luknjo kje bi lahko zavil pa sel dol pa ...prikaži več nic. Brez obvestila....namesto da bi na Bizoviku naredili obvoz... nobenemu ni blo jasno. A te slike pa niso dal k smo se tud sprehajal in spraseval kaj je zdej to. Cesto kar tako zaprt....

  • janez60 21:39 21.avgust 2018.

    Vsi komentatorji vse vedo, ampak še vedno so problemi.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 00:15 22.avgust 2018.

    Ma dajte no, to je samo posledica delovanja naše oblasti in drugih, ki urejajo promet. Je bil enkrat zaradi tovornjaka totalni zastoj na enosmerni in je trajalo cel dan preden so spucali cesto. Medtem bi lahko policaji komot uredili promet ...prikaži več v obe smeri po vzporedni enosmerni cesta. Ampak ne, oni so raje gledali prazno vzporedno enosmerno cesto in zabavali narod, da so vsi čakali par ur preden se je ponovno sprostila cesta v tisto smer.

  • evelux 21:46 21.avgust 2018.

    bluzenje v tri dni narod prestrašen ko pride do takšne situacije in ne zna kaj naredit da bo pravilno saj bi te oglobili če se ne umakneš , če se napačno umakneš, če napačno zapelješ , če se ne umakneš ...prikaži več v pravem cajtu pa dajte se zresnit

  • Avatar Saranosti
    Saranosti 01:29 22.avgust 2018.

    Dobrodošli na najboljši seks Dating site ==>> Sexydrom.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.