Svet
52 ogledov

Na Nasinih fotografijah opazili angela

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 22:02 18.november 2012.

    80% američanov je pa zlo zlo načitano in učeno . Še tisti z Yala so idioti !

  • mojca003 22:47 18.november 2012.

    A ni to fajn, kako vsi zase mislijo, da so najpametnejši (ali pa vsaj bistveno bolj pametni kot 80% američanov). En mislec je rekel: "Nič ni v naravi bolje razporejeno kot pamet. Vsak misli, da je ima dovolj." Jaz bi ...prikaži veči bila malo bolj ponižna glede stanja današnje znanosti. Kakšne ugotovitve kvantne fizike so s tega vidika precej zanimive.

  • Pepe007 07:41 19.november 2012.

    Hmm, če bi angeli bili, kdo ve, kako zgledajo? Kdo si je izmislil, da imajo krila? V stari zavezi so običajno predstavljeni kot dobri ljudje, ki nekomu pomagajo, potem pa izginejo. Ne dvomim, da bomo v nekaj desetletjih ...prikaži več znali nedvoumno pojasniti za kak pojav gre.

  • Dejan Kodrič 01:03 19.november 2012.

    lol komentarjem.

  • Dejan Kodrič 01:05 19.november 2012.

    Kaj ni to kip Jezusa Kristusa iz Rio De Janiera?

  • linka 08:02 19.november 2012.

    ma dajte no...pa pravijo ,da je v vesolju smetišče razpadlih satelitov

  • Žurnalček 23:30 19.november 2012.

    A kr angela . A boha pa še ni blo zasledit. Idioti klerofašistićni !

  • mph 23:30 19.november 2012.

    He, he, he, ... to se že ve, gre za pojav človeške neumnosti. :-) To, o kateri je govoril Einstein. :-))

  • Oseba_ 19:42 22.november 2012.

    kakšnega angela...no......kakšne neumne fore imate

  • majdas 18:15 25.november 2012.

    Ne smeš skoz u špegu gledat ... :-P

  • majdas 18:16 25.november 2012.

    Ena modra misel lepo pravi: "Če neumni misli o meni, da sem neumen in pametni, da sem pameten, potem je vse v redu ..."

  • mph 00:29 19.november 2012.

    Žalostno in resnično. Kot je menda Einstain rekel, samo dve stvari sta neskončni, vesolje in človeška neumnost. Pa za tisto prvo ni bil čisto prepričan. Dejstvo je, da čeprav toliko otrok verjame v Božička, še to ne pomeni, da se ...prikaži več bo kar nenadoma materializiral. Prav smešni so odrasli, ki dejansko nikoli ne odrastejo in verjamejo v še bolj butaste in nemogoče zadeve. Res noro. Škoda, res, ker človeška neumnost ne more greti, bi se greli brezplačno v neskončnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.