Svet
5264 ogledov

Na Poljskem izredna seja zaradi eksplozije v bližini ukrajinske meje

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 23:22 15.november 2022.

    Rusi tega zagotovo niso naredili. Je pa interes fašističnega zahoda, da prikazuje Ruse kot krivce za to.

    • Idioti 23:30 16.november 2022.

      Ravno zaradi tega , morajo Rusi sedaj poslati manevrirne rakete na UA mejne prehode z Poljsko i Slovaško na 2 m od meje , da pokažejo Ameriškim podrepnikom , kaj je Rusija in da se ne boji nobenega sestanka SLO ...prikaži večO sveta za nacionalno varnost ali pa Poljskega Sejma !

  • BenX 23:44 15.november 2022.

    Ni nedavno nazaj mek ukrajinski drom priletel vse do Hrvaške? 😁

  • Avatar luckyss
    luckyss 05:41 16.november 2022.

    Sedaj bi NATO moral napasti Ukrajino, ker je raketa nečlanice ubila dva človeka na ozemlju članice NATO ;))...Gre za S-300 ruske izdelave, ki jih Ukrajina uporablja kot obrambo proti ruskim raketam....Seveda to ne ovira zadetega Zelenskega, da ne vpije svojih ...prikaži več parol..Za piko na I, je tudi Pentagon povedal, da raketi nista prileteli iz Rusije...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:27 15.november 2022.

    Ma ne vem več kaj sploh komu verjeti in če sploh komu kaj. Najmanj mi je pa jasno kaj bo zdaj Orban z dobavo plina? Komu bo ustavil dotok? Ne da se mi googlat. Je pa vse skupaj že precej zaskrbljujoče.

  • Avatar Leon
    Leon 07:25 16.november 2022.

    Kaj vam še ni jasno,da gre za vojno USA proti Rusiji katere žrtve so Ukrajinci . Brezplačen poligon za preizkušanje novega orožja .

  • h4ck3r 07:19 16.november 2022.

    Boschtjan...povem mi samo en dober razlog zakaj bi to naredil? Vse do sedaj so padle nekje 100 km od meje, zakaj bi sedaj provociral?

  • Dragonja 21:38 15.november 2022.

    V bistvu so vsi Ukrajinci brez elektrike:10 milj.je Rusov,6 milj je beguncev,nekaj jih je na fronti...

    • ico8 22:00 15.november 2022.

      Matematika te bo ubila, ce si bos se napenjal tisto, kar imas namesto mozganov.

    • Idioti 23:23 16.november 2022.

      A ni to dobr. Na zimo bodo ostali brez elektrike , brez gretja , voda im bo pa itak zmrznila , kakor tudi popokale cevi daljinskega ogrevanja ! Potem bodo potrebovali ogromno časa za svoje preživetje in ne bodo imeli ...prikaži več časa za vojskovanje . Bom jaz Q na fronti , če mi doma otrok zmrzuje in nima drv za gretje in kuhanje. Ja pa še to , kar naši skrivajo ! Regrutacija je bila izvedena v Tomsku , Irtutsku in Omsku. Najdi jih na karti , potem pa prečitaj kako se temu področju reče ! Le zakaj le zakaj ?

    • ico8 10:27 17.november 2022.

      Velja tvoj nick za celo tvojo druzino in krvavordeco partijo, v katero spadas!?

  • Avatar Leon
    Leon 08:00 16.november 2022.

    Zelenski želi na vsak način vključiti NATO v boj proti Rusiji in tako sprožiti svetovno morijo . Jasno je ,da mu nihče več ne verjame razen njegov prijatelj Janez.

  • leonardo 07:53 16.november 2022.

    Zelenec je računal in tuhtal a se je uračunal.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 07:39 16.november 2022.

    Jasno kot beli dan, da gre za ukrajinsko ameriško provokacijo. Saj ni bilo prvič.

  • dusan72 05:20 16.november 2022.

    Tukaj nekaj hudo smrdi. Me pa resno skrbi, komu je v interesu pritisniti "rdeči gumb" ker se verjetno s tem zaveda, da bo pokopal tudi sebe? Če je melo verjeti govoricam se Putkotu čas izteka, ameriški senilnež je pa že ...prikaži več itak izgubljen. Na*ebal bomo pa mi. Pa tudi daljnoročno se mi to krega z nekimi teorijami globalne zarote (NWO). Komu boš pa "vladal", če boš vse pobil?

    • Idioti 23:15 16.november 2022.

      Ne sekiraj se za hipokrizijo zahoda , ki iz dveh mrtvih Poljakov dela scene , medtem , ko je danes padlo 1.400 UA pri Pavloki , ravno zaradi taistih Amerikancev . Tkole je pa to zgledal ! https://www.youtube.com/watch?v=cKwTmv3jExY

  • jakec1575 21:56 15.november 2022.

    Zanimivo, da ukrajinci ne smejo tolct po ruski kriticni infrastrukturi. Ker to je zacetek svetovne vojne. Rusi pa lahko to pocnejo v tuji drzavi.

    • luccifer 23:23 15.november 2022.

      jaka1575 pejt ajat, to je pretezko za tebe, pa me pozabi vzet tabletike.

    • h4ck3r 07:18 16.november 2022.

      jakec...tako kot se EU in preostali svet, da gre pri omejevanju izvoza nafte in plina, ter hrane, za izsiljevanje Rusije. Ker sankcije proti Rusom so pa kaj? V glavnem eni in drugi politiki so za zapret nekam, a vendar delati ...prikaži več se lepega medtem ko sam počneš enako. Hmmm dvolično mar ne? Videno vsak dan v Sloveniji,

  • mirror 22:45 15.november 2022.

    Naši levi politiki pa so odpovedali nakup kvalitetnih nemških boxerjev za obrambo države.

    • Idioti 23:12 16.november 2022.

      Kaj se mešaš, ko se mi tankisti JNA ne bi vsedli v nobeno takšno konzervo ala Patrije in ostal podoben pleh ! Morš bit mal premaknjen, če misliš, da je to obrambno orožje, kaj šele napadalno. Kupite ARMATE in K52 ...prikaži več če želite braniti svoje in naše riti ! Poglej si Medvedek 91. ko sta frajerja zadržala celo četo tega pleha iz Jaske z dvema bazukama !In poglej napad MIG-ov na kolono JNA , ko so jih odprli kot konzerve, ravno takšne kot jih je SS stranka darovala UA ! Nobeden od 30 ni več registriran

  • Boschtjan Zupanchich 22:12 15.november 2022.

    A se je Putkotu res začelo mešati v tisti grdi butasti buči, ali kaj ga goni ??

    • SlavkoKrizman 22:46 15.november 2022.

      Vse svoje tarče so prej zadeli natančno, sedaj je pa ena kar tako zgrešila...yea riiight

    • luccifer 23:26 15.november 2022.

      Tudi vidva, tablete popacat pa ajat.

    • Idioti 23:03 16.november 2022.

      Zgleda da ti nimaš urejenega podstrešja !

    • Boschtjan Zupanchich 15:29 23.november 2022.

      Lucifuci, a imaš spet dan odprtih vrat iz pekla ?

    • SlavkoKrizman 22:52 23.november 2022.

      pekel ne obstaja....

    • Boschtjan Zupanchich 09:17 24.november 2022.

      Slavko, točno tako kot Obstajajo "Nebesa" , prav tako Obstaja tudi "pekel" , pa če se ti tega zavedaš, ali pa žal še ne . Lp.

    • SlavkoKrizman 11:21 24.november 2022.

      ne eno ne drugo ne obstaja....pojedli nas bodo ali plameni ali pa črvi...vse ostalo je bedarija stara 2000 let

    • Boschtjan Zupanchich 21:56 27.november 2022.

      Slawc, vidim da niti toliko nimaš pojma, da bi sploh vedel zakaj smo se pravzaprav sploh inkarnirali na ta planet . !!!

    • SlavkoKrizman 15:34 28.november 2022.

      inkarniral si se zato, ker je tvoj ati mamico naskoču....vse ostalo je mlatenje prazne slame brez kančka dokaza

    • Boschtjan Zupanchich 08:50 30.november 2022.

      Torej, slawc Grižman, sem kar dobro predvidel da tega žal Ne veš , ker žal pač Nimaš pojma o Življenju in o Višjih Zadevah.

    • SlavkoKrizman 09:48 30.november 2022.

      Ker neznaš niti prepisati ali kopirati mojega imena, si pokazal vso svojo "Višjo zavednost" o življenju.Ko boš naslednjič šel po kruh in mleko v trgovino, reci na blagajni, da te pošilja višja sila...mogoče ti pa celo rata

    • Boschtjan Zupanchich 00:12 03.december 2022.

      @ Zlovc Krankman ,: Sem ravno sinoči to rekel nekemu revežu, kateremu sem podaril hrano , pa mu ni bilo nič jasno, tako kot tudi tebi ni ... bom pa jutri to probal razložiti še na blagajni v trgovni, da ...prikaži več vidim, če bodo tudi tako nepoučeni kot ti. Sporočim rezultat . Lp.

    • SlavkoKrizman 00:23 03.december 2022.

      še enkrat si pokazal kaj si se naučil v življenju: žaljenje drugih in to je to...ko boš pa lahko tvoje višje sile in ostalo sranje dokazal se pa oglasi....pa nehaj se sramovat svojega imena...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.