Slovenija
25 ogledov

Na pošto po znamko in avtomobilsko zavarovanje

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johnny Smarty 18:12 22.januar 2015.

    Bravo. bravo. Že zdaj se na pošti prodaja vse drugo in tiste prave poštne storitve so postale že obrobna stvar. Še malo pa se bo na sredi pošte vrtelo prase in še lučke na strop, da bo disco karseda orng! ...prikaži več! Kam gre ta svet! ?! Že zdaj stojiš v vrsti kot lolek ...zdaj si pa zamisli še zavarovanja..? Ubogi uslužbenci...

  • astro123 19:59 22.januar 2015.

    To sm js presenečeno pogledal prvič ko sm v angliji in ameriki pošiljal pismo. Hočem kupit kuverto in mi prijazno povedo da moram pač v trgovino čez cesto ponjo. (samo v USA in UK na pošti ne dobiš ostalih rojstnodnevno ...prikaži več oz pogrebnih potrebščin :D )

  • vseimam 18:38 22.januar 2015.

    Ja, res katastrofa. Podobno kot lekarna. Najbolje da se združita. Pa še snago vzameta pod svoje okrilje.

  • JohnSmith30699 18:39 22.januar 2015.

    se pravi da ko bom prišel po kak paket bom sedaj čakal po 1 uro, ali bodo zaposlili dodatne delavce? Dvomim! Ti, ki so bodo še bolj najbali in delali še več za še manj denarja

  • GERE 19:13 22.januar 2015.

    Da te kap. Narobe svet!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 02:42 23.januar 2015.

    komu se bo dal tok časa čakat na pošti???

  • PomDeluxe Pomeranians 07:11 23.januar 2015.

    že sedaj je čakanje na pošti predolgo za poštne usluge. ćakalne vrste se bodo torej še podaljšale. pošta naj dela to zakar je bila ustanovljena.NAROBE SVET

  • 4krogci 08:44 23.januar 2015.

    samo zalostno je, da sedaj ni predolgo čakanje zaradi gužve in s tem da je preveč dela ampak zaradi nedela unih prinčipes pri okencih! 10 ljudi čaka v vrsti dela ena, 4 se pa okol sprehaja a je to normalno??

  • pipo444 18:47 22.januar 2015.

    Lepo. Zdaj imam neskončno izbiro. Lahko kupim sveče, čokolade, očala, knjige, po novem tudi zavarovanja...potem pa pridem na pošto in želim kuverto, delavka me debelo pogleda in me pošlje v knjigarno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.