Avto
49 ogledov

Na prehodih za pešce se odraža vozniška kultura

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Energetik 09:33 02.oktober 2013.

    Kultura vznikov je res katastrofalna. Pogosto vozim po Švicarski cestah in opažam, da je tam je stanje ravno obrtatno, zelo zelo redko vidiš voznika ki ne ustavi, povečini so to tujci ( iz katerih držav pa lahko samo ugibate! ). ...prikaži več Predlagam da na TV pokažejo kakšno skrito kamero iz naših in Švicarskih prehodov, mogoče se bo kdo zamislil ?

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 20:21 02.oktober 2013.

    Ja je treba, ker ima prednost. Ko sem pešec grem brezpogojno čez (če ni avto preblizu in bi moral preveč bremzat), ko sem v avtomobilu brezpogojno ustavljam in mi gre ZELO na živce, da pešči ne grejo lepo takoj čez ...prikaži več prehod, ne pa da čakajo (da bi jaz odpeljal mimo) in potem naredijo samo to, da morem pa res za brezveze ustavljat, ko bi pešec lahko že zdavnaj bil čez cesto.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 20:23 02.oktober 2013.

    Pri nas je taka neke čudna kultura, kjer so avtomobili glavni, pa čeprav imajo pešci po zakonu prednost. V križiščih si pa noben avtomobilst ne upa drugih avtomobilov izsiljevat kajne? Pešce je pa v Sloveniji čisto OK?

  • Žurnalček 15:32 04.oktober 2013.

    Ste morda pomislili , da je tale članek samo provokacija . Me prav zanima , kdo , kje in komu ne ustavlja na prehodih za pešce. !!

  • devote 18:31 02.oktober 2013.

    je pa tudi veliko pešcev, ki razmišljajo in delujejo popolnoma neracionalno; npr. posamičen avtomobil,pred njim nobenega za njim nobenega, a je treba ravno stopiti pred nosom mu na prehod. Mar je tak problem počakati nekaj sekund več, da se ...prikaži več avto odpelje mimo, sam pa popolnoma varno prečkaš prazno cesto.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.