Slovenija
35093 ogledov

Na račun so na tiho dodali "zapadle obveznosti"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:07 04.april 2018.

    Na A1 so mi zaračunavali časovni zamik ki je 3 eure na mesec in klub temu da sem pri opereaterju uspešno odjavil zadevo so se kar sprenavedali ,seveda dokler nisem popenil in je zdaj položnica spet normalna.Veliko naročnikov danes samo ...prikaži več plačuje položnice z preveč zaupljivostjo in potem pride do takih lopovščin

    • alen04 10:18 04.april 2018.

      Enak problem in še nekaj drugih je bil pri Telemachu, nikoli več Telemach pa, če je edini operater sem raje brez Tv-ja in ostalega.

    • dusan72 01:10 05.april 2018.

      Jaz imam A1 (AMIS) že mnogo let in nikoli nisem imel kakšnih "težav" s položnico. Je pa res, da imam "dvojko" internet in stacionarc z načeloma fiksno ceno. Za TM ne vem, slišim pa tudi sam od folka, kako jih ...prikaži več je T2 "zavedel" s poceni ponudbo. Po parih mesecih, ko so pa šle "gratis ugodnosti" pa pol TV programov ni bilo, ni bilo časovnega zamika... In ko hočeš to vklopit nazaj... plačaj! Na koncu ugotoviš, da si šel s konja na osla, ko si zamenjal operaterja, preden si prebral tudi drobni tisk.

  • minimaxi 07:54 04.april 2018.

    KRIMINALCI VSI!

  • suzana_bebica 09:56 04.april 2018.

    da t2 dela kot se mu zahoce tudi ko je nekdo prekinil mojo pogodbo z drugim operaterjem in je prisel na t2 niso zahtevali dosedanjega lastnika pogodbe temvec so lepo prisli in naredili novo pogodbo ne glede na to da ...prikaži več sem jaz lastnica stanovanja luknja v zakonu oni ne preverjajo kdo je lastnik niti ce je kdo ze sklenil pogodbo temvec samo izvrsijo priklop pa se pejmo in na konc koncev dobi neplačane racune lastnik stanovanja ceprav ni naročil storitve

    • NeAnonimni 11:03 04.april 2018.

      Težko berljiv komentar.

    • kapibara1 12:22 04.april 2018.

      Pa saj nisi podpisal novega priklopa - ne spuščat bilo kakih "majstrov" v stanovanje !! Hči je natrenirana, da če BILO kdo pride, ko me ni doma, jih ne spusti v stanovanje (kontaktira kar čez zaprta vrata), rekoč: pokličte očita ...prikaži veča ali pa pridite, ko bo doma..

  • LaudI 10:34 04.april 2018.

    Tudi meni so zaračunali obresti, sem naredil prijavo na AKOS, ki je edini pristojen za takšne zadeve... razplet? Ga ni bilo, ker AKOS nima zadostnih pristojnosti, da bi v takšnih primerih lahko izdal globo operaterju... nauk zgodbe? zavarovani so kot ...prikaži več sibirski medvedi, noben jim nič ne more, lahko delajo kar želijo... to je ta Sloveniastan, ko je treba navadne prebivalce samo odirati in pobrati vse kar lahko...

    • janez.zalaznik 12:04 04.april 2018.

      Za zamudo pri plačilu se načeloma lahko zaračuna zamudne obresti.

    • LaudI 13:32 16.april 2018.

      Seveda da lahko, ampak ne 2,6 € za 1 dan! Točno se ve kakšen je % zamudnih obresti, dolg pa ne znaša 10.000 € da bi bili upravičeni do zaračunavanja takšnega zneska..

    • janez.zalaznik 22:00 16.april 2018.

      Če sta slučajno sp, so vam lahko zaračunali opomin.

    • LaudI 08:30 17.april 2018.

      Ne, gre za fizično osebo in opomina ne zaračunavajo. Uradna razlaga je bila, da je bila sistemska napaka... se pravi, vsi ki se niso pritožili, so bili neupravičeno obrani za 2 €... če od 200.000 naročnikov, ki jih imajo, le ...prikaži več 50.000 naročnikov, "zamudi" 1 dan pri plačilu, do the math...

    • janez.zalaznik 08:50 17.april 2018.

      Noro, so denar naslednji mesec vrnili?

  • Avatar Leon
    Leon 09:22 04.april 2018.

    Ne plačujte s trajniki saj nimate možnosti zadržati položnice !

    • oneh 09:59 04.april 2018.

      Le zakaj imam poleg vsakega E-računa in poleg vsake direktne bremenitve gumb "Zavrni"? Ali le zato, ker je bilo programerju dolg čas ali pač zato, da račun zavrnem, če je napačen?

    • Avatar Leon
      Leon 12:55 04.april 2018.

      @oneh............vsi nimajo E-računa, ti lahko na banki mesečno dvignejo dokazilo o plačilu položnic !

  • marjan605 22:16 04.april 2018.

    Tudi meni se je to zgodilo, računali so mi cca 2 eur, zahteval sem celotno dokumentacijo, da mi dokažejo kje je razlika nastala... poslali so en kup papirjev ... res je ... za 2 eur se mi ni dalo brati ...prikaži več in študirati vsega. Prestavil sem se na A1, imel sem pa zelo hude težave ker na T2 niso hoteli sprejeti moje pošte z vso njihovo opremo. Dvakrat sem plačal poštnino cca 10 eur + osebno sem moral odnesti vso opremo k njim v poslovalnico. Odnos T2 je porazennnn, zelo težko sem se jih znebil.

  • Avatar jezeran
    jezeran 05:21 05.april 2018.

    Njihovo računovodstvo je v totalnem k...u. Z njimi sem se ubadal 2 leti, dokler nisem vse skupaj odklopil in odšel drugam. Sami so mi odpirali trajnike, za stvari ki so bile poravnane. Ko sem zahteval celotno dokumentacijo vplačil in izplačil, ...prikaži več je bila taka da jim bog pomagaj. Se ne znajdeš v njej, tako da mi je čisto jasno zakaj pri njih nič ne štima. Sem pa še zmeraj v strahu in čakam na kakšno njihovo položnico za nazaj, čeprav imam potrdilo da so vse obveznosti poravnane

  • lojzka31 10:13 06.april 2018.

    Nič novega za T2

  • Ervin Bizjak 08:10 07.april 2018.

    Ha, ha, ha, sama zavajanja. Že od vsega začetka sem pri T-2 in nikoli nobenih problemov, ne z opremo, ne s storitvami, prav tako tudi ne z računi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.