Magazin /magazin/vip
50290 ogledov

Na Radiu 1 v solzah, voditelj dal odpoved

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 05:00 28.april 2020.

    Idiotske fore, osladno, na trenutke primitivno....Zaradi redkih dobrih prebliskov se ne splača kvariti ušes in sivih celic...

  • pesnik51 11:20 27.april 2020.

    tile so šele ene sponzoruše .. furajo reality show in si s tem dvigujejo rejtinge .. brezveze

  • silvo82 19:52 27.april 2020.

    raje zadnje čase poslušam radio hit center.denis dela preveč reklame za zokija

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:59 27.april 2020.

      Meni je bil hit še kar vredu,dokler ni mislim,da 2006 prišel Ekspres.Radio 2, Gorenc(ko Peška zjutraj sipa vice),pa City so tudi vredu.

    • tudbognasvečnereši 20:19 27.april 2020.

      Od dne, ko sem videl Avdića z največjim lopovom v SLO ,Zokijem, ne poslušam več te oddaje.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:25 28.april 2020.

      Stari stari ljudje so imeli rek,"Da tisti Turćin,ko z njim za isto mizo ješ in piješ, ti isto misli,kot tisti,ko ga imaš poleg v žaklju". Oba ti enako mislita,neglede na situacijo v kateri se nahajata.

  • supreme 11:28 27.april 2020.

    Kk bi sele jokal, ce bi Avdic dal odpoved😂😂🙆🏻‍♂️🙆🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 14:03 27.april 2020.

    Nejc previdno.Ne vem,ne vem.Da ni dal ta telefon Avdiću Erdogan? Dvomim,da ima on tebe toliko rad in toliko denarja,za draga darila. Ne vem,lahko,da se motim,ampak kaj,če je pa le "en mau variante",da bi pa le lahko šlo,da te Avdić za nos povleče... ?

  • francelj 05:44 17.maj 2020.

    Jaz sem poslušal samo Radio 1. Ko se je bosanc začel delati norca iz predsednika slovenske vlade, sem ga popolnoma prenehal. Naj gre nazaj v Bosno in se dela norca iz predsednika bosanske vlade. Aja, nimajo vlade.

    • wizeman 15:48 18.maj 2020.

      Mi jo pa mamo. Na žalost. A iz precednika vkada se je norca delal? Če se iz bedaka dekaš norca, je to zgolj kompliment.... Baraba bosanska, temu lopovu boš dajal komplimente. Ne poslušam več...

  • Avatar Berrilita
    Berrilita 01:02 28.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.