Magazin /magazin/film-glasba-tv
87 ogledov

Na San Remu poleg glasbe ostro proti Cerkvi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogg 12:47 19.februar 2012.

    In kje se je v trditvah zmotil. saj se grejo samo politiko. BOG je na stranskem tiru. Vera in cerkev imata čedalje manj skupnega. ŽAL.

  • tralala 16:15 19.februar 2012.

    Vera in cerket nimata NIČ skupnega. RKC kot ustanova je samo legalizirana mafija, ki mentalno in finančno ožema maloumne ljudi oz. ljudi, ki potrebujejo vodnika.

  • Žurnalček 16:59 19.februar 2012.

    Mene zanima kaj sta imeli skupnega o sedaj? So ti mogoče opral možgane , pa misliš da je bilo nekoč drugče. Te bom razočaral, bilo je še 100x huje , samo da takrat še ni bilo interneta !! Razumeš ?

  • markobajec 13:46 19.februar 2012.

    Saj v Cerkvi je od nekdaj tako.O bogu se ne govori skoraj nič.Bog je tabu.Dovolijo pa si pisati, moralizirati in razglabljati o vsem drugem.Če bi si kdaj dovolili toliko debate o Bogu, bi kmalu ideja o ...prikaži več bogu izpuhtela in bi ostali le dolgih obrazov

  • 1111 19:48 19.februar 2012.

    ...Celentano si je naredu, samo eno veeeeeeliko reklamo...to, da je cerkev v Itali že na tnalu ni nič novega...kar se mene tiče, bi jo prepovedal, ampak......za moje pojme, je bil letos ta spektakel, najslabši...če bo šlo tako naprej, bo ...prikaži več tudi vprašanje obstoja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.