Slovenija
131 ogledov

Na sodišču padel prvi primer varčevalca v frankih

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • goldfinger 14:31 15.marec 2017.

    Ste pa slovenci naduto zabiti in privoščljivi. S švicarskimi franki so se reševali tudi stanovanjski problemi za družine s štirimi otroci. Obroki so bili malo nižji kot za Evre, ampak prvih 20% obdobja odplačevanja, potem pa so obroki bili večji ...prikaži več kot v Evrih. Banke so priporočale kaj je ugodneje in to niso nobene špekulacije. Da vas ni sram.

  • zlobni 11:16 15.marec 2017.

    Jaz bom tudi tožil banko, ker mi vsak mesec ODTUJIJO od plače za poplačilo kredita. Referent na banki mi ni nič reku, da moram kaj vrnit, ko sem vzel kredit.

  • softundsicher 11:16 15.marec 2017.

    Aleluja! Še je upanje za naša sodišča.

  • Tupamaros 13:01 15.marec 2017.

    Normalen človek s povprećno inteligenco bi moral vedeti, da se zadolžuje vednoi v valuti v kateri dobiva dohodek. Drugače delujejo le špekulanti.Sedaj, ko se špekulacija ni izšla pa naj njihovo loterijsko izgubo rešuje sodišče.

  • goldfinger 14:28 15.marec 2017.

    S

  • Avatar olor
    olor 14:36 15.marec 2017.

    hahahaha... men tud ne, še nagovarjal so me naj ga vzamem.

  • ode 06:10 16.marec 2017.

    Kaj pa če bi se obrnilo drugače? Ali bi v primeru, ko bi nastala velika tečajna razlika v korist eura in ne v korist franka, kot se je dejansko zgodilo, tudi banke tožile prejemnike posojil, ker bi vračali manj, kot so dobili?

  • ode 06:11 16.marec 2017.

    Upali so, da bo frank padel oziroma euro zrasel.

  • ode 06:14 16.marec 2017.

    Ne samo pogodbe, tudi pravnomočne sodbe ne veljajo. Kot še veliko drugih zakonov, ki jih sicer imamo, a le na papirju.

  • Franjo Erman 16:05 17.marec 2017.

    to so špekulacije in kdor se ni zavaroval proti temu je pač malo zgubu

  • Franjo Erman 16:07 17.marec 2017.

    točno to in nikoli drugače

  • Johnny13a 11:12 15.marec 2017.

    Ne vem zakaj je to sploh novica? Vsak ki je imel 5 čistih je vedel, da jim ne bo ratalo...Vsi so bili pogoltni pri jemanju kreditov in niso hoteli poslušati, da obstaja "valutno tveganje", kak osel ti je ...prikaži več celo zabrusil, da delaš za banko in mu poskušaš prodat "dražji kredit"... Sedaj pa naj imajo...

  • kapibara 14:30 15.marec 2017.

    Samo v SLO ne veljajo podpisane pogodbe- bilo kake.. !!Če si z njo zadovoljen jo odplačaš..Če pa nisi, pa jokec in stokec, pa na drevo jamrat..VSAK odgovarja za svoja dejana !!

  • Franjo Erman 16:03 17.marec 2017.

    če dobivaš plačo v švicarjih, ni problema. če se greš pa špekulacije, potem pa hebi ga

  • Franjo Erman 16:03 17.marec 2017.

    če dobivaš plačo v švicarjih, ni problema. če se greš pa špekulacije, potem pa hebi ga

  • wolf.ata 11:36 15.marec 2017.

    je težko za kakega malega človeka,ki so ga naplahtali ostali pogoltneži,češ boš mastno zaslužil,drugače pa so te kredite najemali špekulanti,ki so z valutnimi razlikami hoteli mastno obogatet,pa se je vse sesulo,nič jokat,ostali plačujemo tudi kredite,nobeden te ne vpraša,če lahko,tudi hiše ...prikaži več so nekaterim šle,ja,pa so imeli kredite v euri-h,tako pač je,nič jokati

  • Majazmaja 12:27 15.marec 2017.

    Jaz sem tudi slišala očitke, da 'delam za banko in prodajam dražji kredit.' Drugače nimam pojma o bančništvu, ampak tista celica za previdnost mi je pa le delala in že vnaprej sem vedela, da ne bom stanovanjskega kredita ne glede ...prikaži več na to, kako 'ugoden' je... Prekolovratila vse možne banke (za nekatere sploh nisem vedela, da obstajajo) in povsod so me opozorili na valutno tveganje. V nekaterih bankah so mi celo jamrali, kako ljudje sploh ne poslušajo nasvetov, ampak želijo samo denar - ne glede na vse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.