Avto
41723 ogledov

Na tehničnem bomo za podaljšanje kmalu potrebovali novo dokazilo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • max 20:06 14.februar 2019.

    5 let je že odkar sem avto prodal. Z denarjem od stroškov avta pa si vsako leto, poleti privoščim rentacar za 10 dni dopusta in pozimi najmanj teden dni v toplih krajih. Ko bo večina, ki živi v mestih dojela ...prikaži veča da je avto čisto nepotreben strošek (ali pa showoff pred sosedi), bodo avti takoj 50% cenejši.

    • TistoPravo 12:23 15.februar 2019.

      Vse prodaš in selitev...al si pa zraven in si postrežeš z avtom ki ima najbolj umazan izpuhin hišo z najbolj strupeno centralno pečjo. Tak ti ni nič prišparano, če ti pa vsi drugi polnejo ravno to...da ne govorimo, kako se ...prikaži več ravna z odpadki..Moravče, Vrhnika in vsi kraji naokoli, vse onesnaženo..,ozon sredi februarja tolk kot ga je blo včasih mogoče sred poletja

  • Adriat 14:38 14.februar 2019.

    Se strinjam z vpoklici ki so strogo vezani na varnost kot je ta primer z volansko letvijo. Upam pa da se ne bo vse skupaj tokom let sprevrglo v še kaj drugega. Kot na primer da ne moreš narediti tehničnega ...prikaži več v kolikor vozilo ne servisiraš na uradnem servisu. Proizvajalci vozil lahko z lobiranjem dosežejo marsikaj tako da to ni nemogoče.

  • NeAnonimni 08:21 14.februar 2019.

    Vpoklicev na podlagi emisij ali večjih porab goriva ne bi smeli pogojevati s tehničnim pregledom. Glede varnostnih stvari, naprimer, da ti drog od volana ne zataji, pa bi moralo biti res obvezno

    • Pepe007 13:41 14.februar 2019.

      Ravno obratno. Država mora skrbeti predvsem za dobro večine. Emisije spadajo sem. Za osebno zdravje pa normalen človek skrbi sam. Samo normalni pa bi naj dobili vozniški izpit. V teoriji ...

  • mph 17:36 14.februar 2019.

    KIA Ceed, v 12 letih sem imel 1 vpoklic, da so zamenjali en dodatni nosilec rezervoarja. Mercedes pa to ....

  • Amelie_Downes 09:55 14.februar 2019.

    Google zdaj plačuje $ 526 do $ 937 vsake tri dni za delo na spletu od doma. To delo sem se pridružil pred mesecem dni in v prvem mesecu tega dela sem zaslužil 27.492 $. To delo je res neverjetno ...prikaži več in mi daje vsak dan odličen dohodek s krajšim delovnim časom. Vsaka oseba lahko zdaj na tej spletni strani z lahkoto dobi več doh0dka >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

  • TistoPravo 22:25 14.februar 2019.

    Naj na tehnične rajš pokličejo mehanikarje...sj so itaq povezani. Kako le nebi bili, saj ta naša Slovenija le ni nekej tako velikega...sicer pa na koncu smo ljudje samo ljudje, državljani..,država pa država, konec koncev služi na račin prijav...prometnih dovoljenj...cestnin...zavarovanj, odjav...ja ...prikaži več vse to pred tem, da je vse tko kot mora bit. Da imaš dons vse tko kot mora bit, moraš prvo imet srečo z mehanikarjem...pol pa še zelo polno denarnico...itaq boš plačal dvojno, dobil pa vgrajene cenene

    • TistoPravo 22:28 14.februar 2019.

      ...rezervne dele. Če sploh, etika se bo na našem področju gradila še stoletja..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.