Šport /sport/nogomet
51 ogledov

Na tekmo po odstop: "Olimpija le peskovnik za prisklednike"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 14:08 22.april 2014.

    Sponzorja?? se vid da nimaš pojma kaj govoriš, tako da ostan v svojem selu! Za razsvetlitev pa nej ti povem, da Rastoder ni sponzor in ne daje denarja Olimpiji, ampak ga posoja in potem nazaj jemlje-tako ali drugače! Ko boš ...prikaži več v LJ... ti enkrat na perču razložim

  • apt 16:17 22.april 2014.

    In najdi mi kandidata ki bi metal svoj denar v vrečo brez dna?! Ni več državnih političnih sponzorjev. Zmanjkal. Definitivno. Nekaj bi vsak hotel imeti nazaj. Tudi Zaho je zalagal (posojal) svoj osebni denar za nakupe igralcev. In dobi pri ...prikaži več prodaji povrnjeno plus procente. Nekaj pa klubu ostane.

  • Realist 13:55 22.april 2014.

    Navijači bi radi odgnali edinega sponzorja, pa to je neverjetno. Le kdo se spomni kaj takega, žabar? Trener mora iti, ne pa sponzor kluba, jao

  • Dixon 14:02 22.april 2014.

    Če kdo uničuje ugled kluba in pa vse kar je povezano z njim so to navijači, predvsem takšni ki to sploh niso ampak delajo klubu le sramoto in pa vnašajo v klub in okrog njega le slabo vzdušje. če bi ...prikaži več kdo v tem momentu moral iti je to zagotovo trener in ne pa vodstvo kluba. Ne moreš nagnat najpomembnejšega sponzorja in pa nekoga ki vlaga toliko v Olimpijo, če ga ne bi bilo potem trenutno ne bi bilo niti Olimpije? Olimpija eden redkih klubov pri nas ki redno izplačuje plača vsem v klubu...

  • apt 16:13 22.april 2014.

    Zame so večji uničevalci kluba tisti, ki so uživali v zmagah v MNZ ligah. Takrat ko so igrali sinovi od fotrov. Ampak to so bile MNZ lige, na višjem nivoju pa ne zmorejo in nostalgija po zmagah je neizmerna. No ...prikaži več ja, tudi GD-ji so kolateralna škoda tega kluba, ki bi ga za moje pojme morali razpustiti. Nekdo oziroma nekateri očitno ne dojemajo da so v nogometu nastopili kruti časi kapitalizma. Sigurno ima Rastoder dobršen del krivde za obstoječe stanje. Osebno pa mislim, da je on tako bolano zaljubljen v Olimpijo, da zaradi tega počne nerazumljive in neracionalne poteze. Njegovih mahinacij z denarjem pa ne poznam in v končni fazi me niti ne brigajo. Celo si upam trditi, da zaradi njega ta Olimpija sploh še obstaja. Je pa res, da bi morda bilo bolje da ne bi...

  • apt 16:13 22.april 2014.

    Zame so večji uničevalci kluba tisti, ki so uživali v zmagah v MNZ ligah. Takrat ko so igrali sinovi od fotrov. Ampak to so bile MNZ lige, na višjem nivoju pa ne zmorejo in nostalgija po zmagah je neizmerna. No ...prikaži več ja, tudi GD-ji so kolateralna škoda tega kluba, ki bi ga za moje pojme morali razpustiti. Nekdo oziroma nekateri očitno ne dojemajo da so v nogometu nastopili kruti časi kapitalizma. Sigurno ima Rastoder dobršen del krivde za obstoječe stanje. Osebno pa mislim, da je on tako bolano zaljubljen v Olimpijo, da zaradi tega počne nerazumljive in neracionalne poteze. Njegovih mahinacij z denarjem pa ne poznam in v končni fazi me niti ne brigajo. Celo si upam trditi, da zaradi njega ta Olimpija sploh še obstaja. Je pa res, da bi morda bilo bolje da ne bi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.