Slovenija
46 ogledov

Na treh kilometrih šest trgovin

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 42dc846b75a8058564f70854b45ab91ee17c5f62 06:45 16.januar 2013.

    Heh, več zaposlenih trgovk... pejte si pogledat Špar na čopovi, kolk jih sedi za blagajno...

  • Titan71 09:17 16.januar 2013.

    Sam že nekaj časa dajem prednost Tuševim trgovinam. Ker imajo res vrhunsko in izbrano ponudbo, so zelo picajzlasti in se zares trudijo da so vedno boljši. Pa tudi z kartico zvestobe so nakupi cenejši in privarčuješ zelo veliko. V lanskem ...prikaži več poletju se nam je zgodilo to da smo z nakupi celo prišli do 60% popusta pri rezervaciji počitnic in tako prek Tuš potovanj preživeli najboljše počitnice do sedaj na Jadranu :)

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 22:15 15.januar 2013.

    Več zaposlenih trgovk in manj zaposlenih v drugih dejavnostih, ker nizkocenovniki pretežno prodajajo robo iz tujine.

  • westal 05:20 16.januar 2013.

    Moja izbira je Merkator. Vtušu semtudi že bil ampak sem trgovino hitro zapustil. Imam namreč zelo občutljiv nos in zaznam vse vrste vonjav.Lep pozdrav!

  • Votko 12:46 16.januar 2013.

    Se strinjam z Realistom, Tuševa kartica se (najbrž edina) res splača, vidi se da veliko delajo na svoji ponudbi in storitvah. Kar se tiče količine trgovin pri nas - ni problem, da jih je veliko, problem je, da je malo kvalitetnih.

  • franke 16:59 16.januar 2013.

    A TOVARNE NE ZNA NOBEDEN VEČ ZGRADIT IN VODIT ??????????????????????

  • Realist 23:24 15.januar 2013.

    Pri nas je vse preveč trgovin glede na to kakšna je naša kupna moč in to bi morali omejiti. Ljudje že tako nimajo denarja, trgovine pa samevajo, sploh ne vem kako se jim to konec meseca izide. Drugače pa mi ...prikaži več je vedno bolj všeč koncept Tuševih trgovin, kjer so začele delati na način da ponujajo tisto kar dejansko kupci potrebujejo, se prilagajajo tržišču in imajo dobro punudbo, plus tega da ponujajo dodatno vrednost na tržišču. In dokler bo tako bodo moja prva izbira. Njihova kartica zvestobe se zares splača...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.