Slovenija
44186 ogledov

Nov prispevek za gledanje televizije

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:11 20.april 2021.

    Ma gonte se u tri krasne. Eno samo ponavljanje serij in filmov starih 10. ali več let!!!

  • izy 07:30 20.april 2021.

    5G in 6G bo povozilo vse naše bedaste zakone in plačila u tri krasne in gledali bomo samo še TV on demand.

  • rd2dmk2 09:48 20.april 2021.

    pa zadnji čas da se ukine tv- katera kol. neumne in neumestne reklame, brezvezni politiki in slabe novice, vreme tak al tak zmerje bo. šport, preseratorji , ki jim ni para, škoda kratkega življenja zanje. filmi o moj bog, a ...prikaži več znajo nardit še kaj druzga kot en kup pobijanja brez zgodbe. torej naj imam tv zaradi kmetisjkih nasvetov ? ma tud tega ni treba, bom že nekak.

  • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 21:42 20.april 2021.

    To je pravilno.... .Ampak RTV polžnica in položnica za satelitsko...in smo takoj na 30Eur+.Lahko bi RTV prispevek vsaj prepolovili,ker jaz niti ne gledam RTV,je zelo skromen program po vsebini...,poročila txt in to je to.

  • Avatar karjola
    karjola 06:44 21.april 2021.

    2004 ko je siol začel tržiti paketno tv sem preklical naročnino in tv-ja sploh ne pogrešam. Preprost račun pove da mesečno prišparaš najmanj 20 eur mesečno. brez pranja možganov in plačevanja za reklame. Če bi pol slovenije prekinilo naročnino bi ...prikaži več vsi operaterji prekleto znižali cene, tako pa si na vaš račun kupujejo jahte.

    • ico8 14:39 21.april 2021.

      Tako se dela! Ampak, koliko jih poznas, da bi naredili to!? OK, midva sva dva...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.