Izklesan okostnjak
za bruhat
Škoda ! Včasih je bila še bab za pogledat. Sedaj pa sama kost in koža.
Mislim, da bi avtorica (oziroma prevajalka) članka morala k okulistu. "Izklesano telo" pomeni vse kaj drugega, kot je to na fotografiji. Nekoč smo temu rekli "živi okostnjak".
Po novem je posušena stara babura izklesano telo :))))))))
Nima špeha, mesa pa tut ne, to pomeni, da je ta baba "samohodno" truplo!!
Madonna ima takšne roke zaradi treniranja, malo maščobe in seveda starosti! Glavno da je živa in zdrava!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Izklesan okostnjak
za bruhat
Škoda ! Včasih je bila še bab za pogledat. Sedaj pa sama kost in koža.
Mislim, da bi avtorica (oziroma prevajalka) članka morala k okulistu. "Izklesano telo" pomeni vse kaj drugega, kot je to na fotografiji. Nekoč smo temu rekli "živi okostnjak".
Po novem je posušena stara babura izklesano telo :))))))))
Nima špeha, mesa pa tut ne, to pomeni, da je ta baba "samohodno" truplo!!
Madonna ima takšne roke zaradi treniranja, malo maščobe in seveda starosti! Glavno da je živa in zdrava!