Zdravje /zdravje/aktualno
6497 ogledov

Naš strokovnjak imunolog: "Teh virusov ne bomo izčrpali do konca življenja"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 16:49 20.november 2018.

    A.... širjenje mizofobije spet. Če imunskemu sistemu ne dovolimo, da se prilagodi virusom in bakterijam, bo vedno slabše. Dokler ne bo danes navaden prehlad postal smrtonosen. Ah neee... dejmo še mal antipretikov potalat pa zatret simptome....

  • asmas1965 21:52 20.november 2018.

    preoblem je v tem,ker starši za svojega bolnega otroka NOČEJO vzeti bolniške in bolne otroke vozijo v vrtec.Ko imunost vsem otrokom v vrtcu naraste(ponavadi po treh,štirih mesecih) viris izgine in tu je pomlad.Ko bodo vzgojiteljice zahtevale,da se bolnih otrok ne ...prikaži veče vozi v vrtec bodo virusi izginili po 14 dneh.TO PA JE MISIJA NEMOGOČE.Torej bodo virusi vedno in povsod.Enostavna rešitev.Bolnega otroka vzgojiteljica nebi smela prevzeti v varstvo."JA KAM PA NAJ GA DAM "Zavrešči karieriskta

  • carmen 23:35 20.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. Evo, kar sem pocel >>>>>> www.WebJob33.Com

  • jakec1575 14:44 20.november 2018.

    mogoče zato, ker se zacne prekomerno kuriti vse zivo, ko nenadno pade temperatura in se v zraku število delcev PM pocetveri?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.