Zdravje
17907 ogledov

Nadomestilo in njegova višina: Ločiti morate med karanteno in izolacijo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • behojot874 11:24 15.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • miho 07:42 15.september 2020.

    Naj se razloži še razlika med izolacijo in bolniško zaradi bolezni. V vseh primerih, kjer naj bi se dobilo bolniško zaradi izolacije (okuženost s koronavirusom z znaki okužbe oz. znaki okužbe brez opravljenega testa, če je bila oseba v stiku ...prikaži več z okuženo osebo), gre za bolezen, tj. bolniško zaradi bolezni. Naj mi prosim kdo razloži razliko...

    • blayo 10:12 15.september 2020.

      Vse je bilo že zdavnaj opisano in odgovorjeno, samo ne na FB straneh od Potrča. https://www.nijz.si/sl/koronavirus-pogosta-vprasanja-in-odgovori

  • sam1 08:34 15.september 2020.

    Predvsem je potrebno ločiti med obljubami in uresničenimi obljubami sedanje vlade.....

  • evelux 09:35 15.september 2020.

    Na s.p. se zmeraj gleda kot neki najnižji sloj kao 5 kolo gospodarstva najmanj cenjeno iz strani države. Malo se spejevci zamislite .........

    • jakec1575 10:01 15.september 2020.

      odvisno od dela s.p. ce dela s strnkami je heba, ce ne, pa dela pac v karanteni doma.

  • munja 10:52 15.september 2020.

    Tu je nekaj zelo velikih nesmislov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.