Šport /sport/kosarka
12 ogledov

Nadsenzacija: Makedonija v polfinale!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravaresnica123 18:59 14.september 2011.

    jutri za OI! Malo morgen oz. pol pa svizec zavije čokolado! Še eno mučenje žoge. Me pa zanima, kdo ali kaj bo kriv, ker kot je znano nam se vedno krivica zgodi!!!

  • 1111 08:48 15.september 2011.

    ...danes jih bo Litva sesula...Makedoniji pa vse čestitke, tako se igra!!!!

  • stela 09:24 15.september 2011.

    kakšna nadsenzacija?? makedonci fuuul dobr igrajo in je blo to za pričakovat

  • magic12 19:28 14.september 2011.

    sam lahko le čestitam slovencem, njihov cilj letos so olimpijske oz.kvalifikacije. svoje so dosegli no jutri bodo. prvi polčas je bila verjetno najboljša igra letos, dokazali so da znajo, ampak letos španija rs trga gate, mi smo jo še dobro ...prikaži več odnesli, smo pa verjetno vsaj malo dosegli to, da so se malo tresli v prvem polčasu. treba pa je tudi razumeti igralce ne moreš igrati proti pau gasolu celotno četrtino tako agresivno kot smo ga mi pokrivali v prvem polčasu, saj če se ga samo dotakneš piskajo napako. jaz našim samo zamerim to, da so nehali verjeti, ko so vodili in ko so jih premagovali so doživeli hladen tuš in po tistem se niso znali pobrati. sicer so proti koncu nekako držali pod kontrolo ampak premalo je bilo. fantje morajo verjeti predvsem vase in drug v drugega in se ne smemo predajati tako hitro kot smo se mi. kakorkoli, res čestitke fantom,lepo igro se pokazali proti španiji ki verjetno gledajo na sam vrh in proti tako repki kot je španija smo se kar dobro borili. čestitke, g

  • 6869 22:48 14.september 2011.

    lahko imamo neke nba&eu zezdnike pa jih bo še vseno makedonija sesula, ker oni igrajo s srcem, naši pa mislijo da ker so na papirju boljši bodo itak zmagali, pa neke samostojen akcije pa take fore. zgleda da je res ...prikaži več treba usakega mahnit po glavi kot je danes dobil Murić od selektorja, sramota... pa makedonce moreš iz principa premagat, da pokažeš kdo si, da ni šale z tabo ne pa da zgubiš, no sej če so nas makedonci premagali pol si pa res ne zaslužimo polfinala, še četrtfinala si nsimo

  • KOŠARKAmanija 17:08 14.september 2011.

    Gremo fantje, premagajmo Špance! ;)Navijači, vi pa napovejte izid današnje tekme in zadenite 40€: http://www.facebook.com/KosarkaManija

  • Stelix777 18:54 14.september 2011.

    slovenci KOMI zdržijo 20min pol pa popustijo in to je tipično...da ne omenjam preveč menjav in meti iz razdalje + zelo dobre zapravljene šanse... daleč so prišli ja ampak zelo zelo nezasluženo...zapravl so zmago in so si sami krivi...španci so ...prikaži več dobri v trojkah in skokih... in jaz sam vem kolk velik napak imajo....z lahkoto bi jih pustil usaj za 10 - 15 točk na koncu sam k so se predal pa popustil za brezveze...

  • Koka 18:41 14.september 2011.

    Ma to ni nič od košarke,moja generacija se spominja "Jugo" košarke,takrat je letelo skoraj vse skozi obroč,tole pa ni ničemer podobn !!! Evropsko v SLO , je pa navadno metanje denarja skozi okno - z lopato ! Neki slišim, da ...prikaži več bi bil pa mogoče Celje s svojo dvorano pa naenkrat zadost dober gostitelj prvenstva ;)) Pejte vi vseeno rajš zidat novo dvorano na Ptuj, umazanga dnara za take projekte je itak dovolj !!!

  • IamWhoIam 18:50 14.september 2011.

    Ja no, če je bila juga tako dobra, kej so sedaj hrvati, bosanci, črno gorci in ostali??Nepravim da so slabi in nič, ampak smo med boljšimi! Lahko bi bil ponosen na slovence, daleč so prišli in še vedno so lahko 5!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.