Slovenija
21905 ogledov

Nadškof Zore: Pripravljeni so celo škodovati, če države ne morejo imeti pod oblastjo

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SVOBODA 20:14 23.december 2020.

    Usrani farji naj vrnejo kar som pokradli ! In naj bojo lepo tiho kot miške!

    • Dušan Jakič 20:53 23.december 2020.

      alibaba40, priznanje vatikana je v najboljsem primeru simbolicno in ne nosi teže, razen za vernike. Je pa velika razlika med verniki, vero, in cerkvijo. Cerkev je organizacija, ki je povzročila ogromno škode, ne samo pri nas ampak globalno. Vera je ...prikaži več orodje s katerim organizacija manipulira, verniki pa njene žrtve s katerimi se preživlja, dobiva moč. S samo vero in verniki ni nič narobe. Vera je osebna stvar in pravica vsakega, a ko se organizacija začne mešati v posvetne zadeve smo žertve vsi.

    • denda 21:41 23.december 2020.

      alibaba40, pred 30.leti je bilo upanje,sedaj je pa greznica, zavozili ste to mojo Slovenijo...ZATO VAS PROSIM sds ne maltretirajte te lepe moje domovine! p.s.vatikan nas je prvi priznal,najbolj požrtni so prvi pri koritu,se strinjaš vsemogočni?

    • denda 22:50 23.december 2020.

      alibaba40,sem vojni veteran za Slovenijo,bil v prvih vrstah v obrambi Slovenije,verjel janezu in bil ponosen, da branim domovino,z leti sem spoznal ,da je ta janez prevaral mene in večino mojih soborcev za svojo ideologijo.S tebojh se ne strinjam.nisem noben levičar,podpiram ...prikaži več samo zlato sredino kar pa stranka sds NI .Počutim se izigranega , ker me je z lažnimi obljubami 91 janez izdal.Na svoj račun pa služil s preprodajo orožja ..,plinskih mask itd.Sram me je, zelo sram ,da sem bil njegov vojak.

    • Dušan Jakič 23:16 23.december 2020.

      Alibaba 40, saj imaš prav, dejanska razlika med vero in ideologijo je tukaj irelevantna. Ravno tako je šlo za ideologijo, ki je na papirju fantastična in pravična in utopična ( enako kot biblija ), v praksi pa je šlo ponovno ...prikaži več za organizacijo ljudi, ki so vero v ideologijo uporabili kot orodje za manipulacijo in doseganje lastnih ciljev in izpolnjevanje interesov. Mi je pa smešno, ko omenjaš levičarje, ker v sloveniji drugega kot to ni in še ni bilo.

    • Dušan Jakič 23:21 23.december 2020.

      Alibaba40, Ljudje tako ali tako ne razumejo kaj je to politična levica in kaj desnica - pri nas so eni komunisti in drugi belogardisti - medtem, ko to nima veze z političnimi poli. In leva in desna politika je potrebna, ...prikaži več da je država uspešna - a kvazi komunisti in kvazi domobranci so oboji le verniki v ideologijo, ki je tam samo z enim razlogom. Vsi so manipulatorji in najbrž bo tako tudi ostalo, medtem ko so naši problemi zelo jasni, otipljivi in predvsem rešljivi.

    • Dušan Jakič 23:24 23.december 2020.

      Alibaba40, Darwin je ugotovil in dokazal, da smo pravzaprav živali in Freud je pokazal da je žival bolna. Ergo, ni čudno, da je svet kjer je. Resnica je vedno bila subjektivna, danes pa je to z hitrostjo in količino informacij ...prikaži več postalo le bolj očitno.

    • SVOBODA 07:11 24.december 2020.

      Ali je spet sklenil- jaz nikoli nisem bil v nobeni stranki ! Kot nekateri, ki so črni kot noč! Janša je naredil največji dolg Sloveniji in je bil PV 9 let ! Saj bi to napisal podrobno pa ne bos ...prikaži večos razumel ! Pa tudinlevicar nisem ! Sem samo opazovalec, ki ima mal vec podatkov od tebe ! Tako, zdaj sem debato zakljucil ker je Ali pod nivojem .

  • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 19:29 23.december 2020.

    Gospod Zore bravo! Tvito nam je naredil velko sramote,

  • Janez 06:52 24.december 2020.

    Cerkev bi po Jezusu morala biti povezovalna in skromna. Že iz Zoretovega nagovora se vidi da to ni in da seje še večji razdor med ljudi. Ljudje še niso pozabili kako sramotno se je krščanska vera obnašala med 2. svet. ...prikaži več vojno. Tudi z njeno pomočjo so pobili miljone ljudi v koncatracijskih taboriščih !!

  • denda 22:15 23.december 2020.

    Jutri je svet večer,vsi na koncert CICI MICI Magnifico ,vidite farji kako nam enim poštenim gre v teh hudih časih, vas pa ovce zapuščajo ...vesele praznike

    • joco 05:35 24.december 2020.

      denda-si v Polju ali Idriji, samo vprašam?

  • lucrecia_vesna 06:29 24.december 2020.

    Kaj imamo mi ljudje kaksne koristi nimamo lastnih streh, nimamo sluzb in nimamo zivljenja dostojnega cloveku. Oni pa si kljub vsemu kar so si nabrali se hocejo vedno vec.

  • lucrecia_vesna 06:27 24.december 2020.

    Nic novega to ze 30 let nazaj jasno, da ce nimajo koristi ali ne morejo upravljat ali nimajo koristi da skodijo vlada pac. Zato so unicili Jugoslavijo, da lahko ustvarijo drzavo kiro bojo kontrolirali oni v vladi in si povnili zepe

  • jakec42 09:00 24.december 2020.

    Nismo pa glasovali za vrnitev premoženja cerkvi,niti ne da ne vrne denarja od Zvona 1 in 2,niti ne da jih kljub bogatstvu še denarno podpiramo v obliki denarja za plače in penzije!

    • Avatar Leon
      Leon 14:46 24.december 2020.

      Janša je glasoval v imenu ovac .....

  • Avatar Leon
    Leon 07:50 24.december 2020.

    V SDS so "pripravljeni celo škodovati, če je ne moremo imeti v celoti pod svojo oblastjo in nam na voljo", je dejal Zore.

    • Avatar Leon
      Leon 07:51 24.december 2020.

      V RKC so "pripravljeni celo škodovati, če je ne moremo imeti v celoti pod svojo oblastjo in nam na voljo", je dejal Zore.

  • zdenka18 07:42 24.december 2020.

    Hitlerjevi in Musolinijevi služabniki imajo luknjo v spominu. Očitno ga Janša dobro plačuje, da mu bo do naslednjih volitev zrihtal oziroma politično prepričal dovolj volilne baze za zmago. Kervem

  • Ender3 11:29 24.december 2020.

    Pravi čas je, da se oglasijo še dušebrižniki 😌. Sedaj bodo dobili še motivacijo in stimulacijo iz PKZ.

  • Alfabeta 19:35 24.december 2020.

    Skupaj za dom brez SDSA, to je prvi pogoj da postane Slovenija kultivirana in prijetna dežela.

  • lucrecia_vesna 12:47 26.december 2020.

    Bahajo se kako imajo 30 let kradejo nam medtem, ko mi nimamo ne strehe nad glavo, ne zaposlitve ne življenja dostojnega človeku, živimo na pragu revščine, smo brezdomi in klošarji, oni pa uživajo z vsem kar so nam pokradli Naše ...prikaži več delnice, in Naše davke.

  • Alfabeta 19:34 24.december 2020.

    Podpiram osamosvojitev, ne podpiram svečarije. Toliko pameti zaenkrat še imam.

  • lucrecia_vesna 12:45 26.december 2020.

    Nadškof Stanislav Zore to je maša kiro zamujate 30 let saj so ji že škodovali, že samo z tem, da so nam ljudem delovnim vse pokradli naše delnice, davčijo nas samo zato, da sebi povnejo žepe in delajo premoženja z ...prikaži več kerimi se pol bahajo da jih imajo. Premoženje, ki so si ga ustvarili na nas ljudeh na našem delu, medtem, ko nas delajo klošarje, brezdomce in na pragu revščine za sebe se bahajo kako imajo premoženje. Nič njim ne pripada vse so nam delovnim ljudem pokradli.

  • Žurnalček 10:27 26.december 2020.

    Kaj si tole Vatikansko prase dovoli !!!

  • andrej5 08:33 24.december 2020.

    "..je med drugim omenil pokojnega ljubljanskega nadškofa Alojzija Šuštarja..." Torej je bil intervju v celovški Nedelji: " vsaka misel na samostojnost je iluzija!" fake news? In se je v Novem mestu novinarki Dnevnika po plebiscitu zlagal? (vplivni prijatelji v Evropi ...prikaži veči da so ga spodbujali, naj se trudi za ohranitev YU ...)

  • Alfabeta 19:36 24.december 2020.

    Šlof je med vrsticami povedal kaj si misli o komunistih. Je res, ampak svečarije je enak problem,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.