Slovenija /slovenija/jaz-porocam
31 ogledov

"Naj se ve, kdo je gospodar na Obali"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hubertfast 21:32 09.maj 2012.

    Tip sigurno ni domačin, kak ljubljančan najbrž.

  • KOJAK 21:32 09.maj 2012.

    Lahko bi vsaj napisali kdo je ta debil, ne vem pa zakaj ste zameglili tablico. Naj vidijo policaji in mu zacolajo.

  • gggg 21:51 09.maj 2012.

    Ja, saj res - zakaj je potrebno zakrivati tablico. Saj je delal prekršek na javnem mestu.

  • Exte 22:01 09.maj 2012.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://z24.si/kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si .

  • Skippy 22:37 09.maj 2012.

    ker tebe to nič ne briga, lahko pa briga organe pregona.

  • d 06:40 10.maj 2012.

    kljub zamegeljeni tablici se vidi KP, se pravi, da je velika verjetnost, da gre za domačina

  • suzana.kos 09:22 10.maj 2012.

    ej, Naglas, jaz se povsem strinjam s teboj....in razmišljam podobno... se pa včasih sprašujem, če to pri meni ne izvira iz dejstva, da si takšnega avta ne le, da ne želim, pač pa tudi ne morem privoščiti

  • heavyd 10:14 10.maj 2012.

    Pomoje je en od mafijcev ..kak srbo-bosno-hrvat, ki obvladuje lokale na slo obali. Slo obala je raj za jugo nostalgike. Nekateri kelnarji v lokalih ne znajo slovensko, vsi pa zgledajo ko neki imigranti. Da pa nekateri primorci še v letu ...prikaži več 2012 za vse svoje tegobe krivijo ljubljano in ljubljančane - to je pa posebna kategorija žalosti.

  • mzynfo 10:19 10.maj 2012.

    Kolikor je meni znano, je "gospodar" na obali Koprski župan.

  • Žigaturn 08:33 11.maj 2012.

    Posnetek ne prikazuje resničnega stanja - je popačen. Kljub temu si "junak" zasluži, da mu nekdo preluknja gume. Ča pa bi bila kje v bližini nameščena kamera, bi takšne ali podobne prekrške lahko zabeležila vsaj 10x dnevno. Ni policistov, ni redarjev . . .

  • STANEK 16:18 24.maj 2012.

    DEBIL faušliv te pa krampaj malo tu pa malo tam pa boš nekaj mel

  • svizec 09:06 19.avgust 2012.

    Kva pa če se je model sa mzgubu v NAJVEČJEM SLOVENSKEM OBMORSKEM LETOVIŠČU KI MERI v razdaljo 500 m

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:05 17.maj 2012.

    mogoče ga je pa srat pritisnilo pa ni bilo več časa

  • Kren 09:12 10.maj 2012.

    hahaha misl da je boga za jajca potegnu k si je kupu starga BMWja na leasing zdej pa misl da je kralj obale :)

  • Naglas 08:38 10.maj 2012.

    Človek se mi smili, saj ima verjetno precejšnje psihične težave, kar nakazuje njegovo početje.Velik, drag avtomobil po vsej verjetnosti nakazuje na njegov manjvrednostni kompleks ali pa kakšno telesno pomankljivost (v večini primerov gre za pomanjkanje centimetrov tam spodaj) ali ...prikaži več pa na krizo soočiti se s staranjem. Način parkiranja in seveda javno izpostavljanje pa nakazuje na pomankljivost samozavesti (dokazovanje le te za vsako ceno) in pomanjkanje pozornosti v otroštvu oz. rani mladosti (sindrom; tiho bodi odrasli govorijo).Roko na srce, tudi sam bi si želel tak avto (ali kakšnega manj opaznega v tej vrednosti), a mu ga ne zavidam. Vsak naj si privošči kar si lahko in to ne obsojam ... dejansko pa tako izpostavljanje nakazuje na moje navedbe zgoraj in v tem primeru ta avtomobil ne izpade kot AVTOMOBIL ampak kot ortopedski pripomoček.

  • Naglas 11:03 10.maj 2012.

    Ne, ne ... jaz bi sicer tak avtomobil imel, a verjetno bi izbral manj upadljivega (kakšen 4 vraten za isti denar ... družina in to). Zelo verjetno, če bi malce zbrskal skupaj, malce obrnil tu, malce tam, kakšen neuporabljen m2 ...prikaži več prodal, bi si ga lahko tudi privoščil, a mi to sedaj ni prioriteta, mi je povsem OK tako kot sem sedaj.

  • titty 17:09 24.maj 2012.

    On bi rad bil oz. misli da je "gospodar" na obali, ampak niti doma ni gospodar. Tam je gospodar bil oče in zdaj ukaže mama. On se samo šopiri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.