Magazin /magazin/film-glasba-tv
842 ogledov

Najbolj gledan film na POP TV v vseh 20 letih je ...

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 08:30 25.november 2015.

    Komaj čakam da se pri nas razpase Netflix in podobne zadeve! A veste da so v Ameriki generacije otrok, ki so stare danes približno 6let in ne vedo kaj je to navaden TVkanal!?!?To so generacije ki odraščajo brez klasičnega ...prikaži več TVja, Ne poznajo prekinjanj z reklamami, čudno se jim zdi da ne morejo gledati svoje oddaje kadar oni želijo ipd... To pomeni SMRT klasični TV! Kočno!

  • McClain 20:07 24.november 2015.

    mislim da je oddaje se bistveno manj, ce odstejes se napovednike tem ki se ponavljajo v nedogled... In seveda reklame, reklame, reklame. Fimov v tem kurniku sploh ne gledam ze leta in leta

  • Marta Jezernik 08:44 25.november 2015.

    Kako se ubranit res zoprnih reklam ?????????????????????Jaz vsako oddajo začnem gledati priblijžno na polovici oddaje, prevrtim oddajo na začetek, potem pa vselej ko se začno reklame prevrtim nazaj na oddajo. Verjemite, da je to balzam za živce, zraven je ...prikaži več pa še prijeten občutek, da si ukanil enega mogočneže, ki ti hoče krojiti usodo !!!

  • svizec17 12:22 24.november 2015.

    24ur traja tudi danes pol ure, samo da je zraven še pol ure reklam in je treba zato cirkus začeti že ob sedmih.In s takimi blesavimi naslovi tudi vi, žurnal, tonete na nivo naše največje komercialne televizije. Kar ...prikaži več je pa zelo žalostno.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:24 24.november 2015.

    "Film Sam doma 1 so – v nasprotju s splošnim prepričanjem in televizijskimi legendami – na POP TV predvajali samo petkrat!"Kaj pa Kanal A?

  • Milan Novak 14:52 24.november 2015.

    Ne vem ,ker ne gledam tega sranja !!!!

  • AnzeSmolej 19:01 24.november 2015.

    MIslim, da so v zadnjih mesecih še največji privrženci PopaKanalaA spregledali kakšni LAŽNJIVCI in MANIPULATORJI so to!!!Vsak ki ima vsaj 1 sivo celico naj preklopi drugam!

  • McClain 20:05 24.november 2015.

    da, za v Guinnessovo knjigo rekordov so, to pa res!!

  • kontrahan 22:59 24.november 2015.

    POPTV je ena ponavljajoča, reklamna, bedasta pa ne vem kaj še. Ene pet let po ustanovitvi je še bila zanimiva pol pa ne več. Tko, da res čudež, da se še preživijo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:41 24.november 2015.

    Še povprečno starost gledalcev naj napišejo,ker se mi zdi,da je to za te njihove nadaljevanje Lepo je biti butl in ostale, 4-7 let.Ostal program pa od 4-9 let.

  • Bozidar.Frelih 17:19 24.november 2015.

    Pozabili so dodati "na leto"

  • sleek 08:01 25.november 2016.

    petkrat samo lani ;)

  • malonaokoli 19:01 24.november 2015.

    mene osebno moti da se je na vseh medijskih hišah razpasla razvada v Sloveniji, da vsako oddajo, vilm,debato nasilno prekinjajo z dolgimi reklamnimi vložki, napovedniki in odlomki nekih drugih oddaj...tako da na koncu sploh ne vem, kaj sem gledal. Nasilno, ...prikaži več nekulturno, nespodobno kratenje pravice gledalca da oddajo, film, debato pogleda zbrano.

  • fritolin 22:00 24.november 2015.

    Pa kaki negativci, moj bog.Pa saj vam ni treba gledat beboti.....Kolk pa vas stane da gledate komercialne televizije, zastonjkarji ???Evo, jaz jih pa ful gledam in sem vesel da imamo komercialke in bi jim tudi kak evro ...prikaži več dal ne pa nacionalki....

  • AnzeSmolej 08:33 25.november 2015.

    hehe ja kako resnično je to!Ko nekaj gledaš, pridejo reklame, preklopiš drugam, ko pridejo reklame preklopiš durgam in na koncu si v dveh urah pogledal 10 oddaj in vsako samo delec med reklamami heheKaj to pove o ...prikaži več programu=!?To pomeni da je program nekvaliteten, ker ti ni tako zanimivo da bi počakal konec reklamPomeni da so reklame definitivno predolgePomeni da imamo preveč brezveznih programovPomeni, da je čas da vsi preklopimo na Netflix in podobne zadeve in ukinemo naročnine na kabelsko, satelitsko ipd.!

  • Avatar čavez
    čavez 12:36 24.november 2015.

    Najbolj gledan film na POP TV v vseh 20 letih je ...REKLAMA .... res škoda časa priklopit na ta kanal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.