Zdravje
9197 ogledov

Najbolj nevarna različica virusa se širi po državi

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tomaz_321 13:20 18.marec 2021.

    DOVOLJ, DOVOLJ, DOVOLJ, DOVOLJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SLIŠITE!!!!!!!!!!!!!!! DOOOOOOOOOOOVVVVVVVVVVOOOOOOOOOOOOOOOLJJJJJJJJJJJJJJJ TEH NOVIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Tomaz_321 13:21 18.marec 2021.

      Novinarji!!! Prosim vas!!!! PRENEHAJTE, ker boste VI OSEBNO KRIVI, za smrti!!! JASNO?!?!?! Kar počakajte, da bo konec tega!!! VI BOSTE ODGOVARJALI!!!!!!!!!!!!

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 13:40 18.marec 2021.

    Strah je treba vzdrževat, ker samo tako lahko pripraviš narod, da upošteva še tako nelogične in neumne ukaze oziroma ukrepe.

  • CORONABUCI 14:34 18.marec 2021.

    Ja, bo držalo, ravno sem bil na sprehodu in sem srečal to različico. Ne bi jo niti prepoznal, če se mi ne bi predstavila in me vprašala kaj naj naredi z idioti, ki smradijo ta portal z lažmi. Seveda sem ...prikaži več priporočil čisto od prvega do zadnjega, tako da se kar pripravite smrad lažnjiva.

  • mamax 14:35 18.marec 2021.

    FUCK OFF.

  • Patriot2021 14:37 18.marec 2021.

    Kolega jo je srečal na Višnjegorskem klancu v smeri proti Obrežju. Dolga kolona, zato previdno. :))))))))

  • JZekspert 14:52 18.marec 2021.

    Trajalo bo, dokler ne boste okrog ušes sosedov, ki s patetično ponižnostjo vse prenašajo, ki hodijo z maskami na prostem, otrok, ki športajo na prostem z maskami, dokler se bodo ljudje uklanjali prisilnemu testiranju, dokler bodo govorili, raje se cepim, ...prikaži večm, kaj pa vem, da bom šel lahko pleti na dopust... Kar se pa tiče te skorumpirane, morilske in lažnive hunte (velik del politikov, zdravnikov in novinarjev) - sodila vam bo zgodovina in, kar je še bolje- ulica!!

  • Avatar Lion007
    Lion007 14:58 18.marec 2021.

    Pri 2.175.000 testiranjih, ni bilo nobene gripe. Matr smo dobri.

  • Avatar Lion007
    Lion007 14:50 18.marec 2021.

    Ma 3PM, kam je človeštvi prišlo. Ubogi mi, ki smo ga najebali.

  • Avatar @narhist
    @narhist 15:39 18.marec 2021.

    To ni nič v primerjavi s tem, kar vas čaka, zato: Uživajte dokler lahko!

  • la 15:23 18.marec 2021.

    koga briga in sploh več ne berem ,je itak skozi po istem kopitu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.