Slovenija
54 ogledov

Najbolj nezadovoljni z delom policistov na cestah

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ljimonad 13:08 03.januar 2015.

    nizek odstotek opravičenih pritožb? kako da ne ko pa o pritožbah odločajo sami na policiji, kje pa ste videli da vrana vrani izkljuje oči....

  • zlatane 18:58 03.januar 2015.

    pred leti sem prišel v 1 večji konflikt s policijo, ne po svoji krivdi, nakar so mi v kartoteko to vpisali, da je vsaka patrulja takoj vedela, kaj je ali bi naj bilo. šlo pa je za 5 hudo pokvarjenih ...prikaži več policajev, ki so po letih prilezli na položaje. 20 let sem plačeval kazni, ki niso bile niti najmanj vzgojne, potem pa me na terenu vprašajo 2 patrulje v roku pol leta, kaj sem jaz imel s 5 policaji tega in tega leta. ti 2 patrulji sta očitno kršili vse zakone, nakar sem obakrat poklical 113 in prosil, naj mi te ljudi spravijo z vratu. ali so mi po moji zahtevi to kartoteko kasneje izbrisali ali ne, ne vem. ena patrulja mi je rekla, kaj sem imel, da je izbrisano in da očitno nič pametnega z moje strani in sem imel manjše probleme še naprej. policaj te lahko tudi umori, pa ga bojo vedno zaščitli, za mene so gamad, bila in bo ostala

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.