Magazin /magazin/film-glasba-tv
34 ogledov

"Najbolj podcenjena skladba izbora"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 15:32 06.maj 2014.

    Milka Babović: Za sve one koji nemate kolor televizore , da kažem: Klizaćica nastupa u roza gornjem dijelu sa šljokicama posutim po dresu , a suknjica ji je plave boje sa ušivenim biserima sa strane. Klizalke ima ofarbane u boju ...prikaži več suknjice, a kosicu je sapela sa mašnom u boji kose sa cvetićima. Evo kraj njezinoga nastupa , da prićekamo ocjene. Vsaka sličnost z njenimi komentarji je zgolj slučajna !

  • markus 19:24 06.maj 2014.

    Kako mi gredo na živce tile komentarji tujih novinarjev in hvaljenje naše predstavnice, v resnici pa bo spet tako, kot skoraj vsako leto, torej brez finala. Hinavski so, da kar smrdi od njih. Ne zamerite moji jezi v komentarju, vendar ...prikaži več tako je, kot sem zapisal. Vse je že vnaprej dogovorjeno. Zmagala bo Armenija, finalisti pa so tudi že dogovorjeni na podlagi modrih kuvert. Nas enostavno izločijo že, še preden se vse dobro začne. Kot da naše skladbe niti ne poslušajo. Ravno tak občutek dobim vsako leto. Povsem neopaženi, da ne rečem ignorirani smo na tej prireditvi. Čemu je potemtakem sploh smiselna udeležba? Naj nekdo razloži, ker blamiranje ni ravno dobra reklama za državo. Evropejci si mislijo: "Slovenci, ja, to so tisti, ki so vsako leto zadnji ali predzadnji na Eurosongu."

  • zic 21:14 06.maj 2014.

    če nam zdaj ne uspe potem ni nič narobe z nami ampak s tem evropejskim folkom, ki glasuje!

  • jojo15 18:29 12.maj 2014.

    Fantje in dekleta!! Ena super igra za krajšanje časa!! :))Pridite in dokažite, da ste tudi vi slovenski orli! :)http://s1.skijumpmania.com/r35693

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.