Magazin /magazin/film-glasba-tv
50816 ogledov

Najbolj priljubljenega šova na Pop TV letos ne bo

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 09:42 11.avgust 2020.

    Seveda kot vedno spet pretiravate. "najbolj priljubljen šov" ? Vi to resno? Tistih osemnjast ljudi, ki to gleda bo pač gledalo kaj drugega, ostali pa itak že doooolgo ne gledamo te revščine od programa...

  • gregor51 14:06 11.avgust 2020.

    odlična novica...naj zaprejo to sramotno tv

  • andrej084 08:10 11.avgust 2020.

    vse kar je na pop tv v zadnjih letih razvedrilnega programa je poden. zvezde plešejo, moj glas v deveto vas, kmetija, gospod simpatični, turške nadaljevanje, umri pokončno 1,2,3, vsako leto , pa sam doma 1,2,3,,,, ponavljanje na ponavljanje. Sedaj so ...prikaži več še poročila postal a neprebavljiva, zakonca Slak do neprepoznavnosti zvečita, namesto, da bi podajala le dejstva. Skratka ni vredno 5 eur plačila pri kabelskem operaterju, pa še tu gre del v davčno oazo. Moj glas na volitvah dobi tisti, ki to uredi

    • Avatar Leon
      Leon 10:25 11.avgust 2020.

      Kdo te sili da buliš v TV ? Knjigo vzameš v roke in se umiriš drugače bo te kap kako si se razhudil.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 11:47 11.avgust 2020.

      andrej084 In tako bo dokler ne boš imel na izbiro pri kabelskih ponudnikih PRO plus in zraven cena pa se odloči!! Prav tako RTV pa cena!!

    • Avatar Leon
      Leon 14:48 11.avgust 2020.

      Butalci zakaj me razumete pomena nacionalna TV . Vse normalne demokratične države imajo nacinalko razen Madžarske in Bananastan .

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 12:03 11.avgust 2020.

    Seveda ne bo bodo se pa na vse pretege trudili dvigniti ceno!! Če bi bilo možno teh kanalov PRO plusa jaz nebi imel saj nimaš kaj videti!! Poskusite pogledati informativno oddajo na Planetu pa boste videli razliko!!

    • fiston 16:00 11.avgust 2020.

      Saj se že tako trudijo. Kolikor sem bral ko so uvedli to krajo, ki se je začela s 3 evri, naj bi bila ciljna cena 7-8 evrov. No zdaj so prilezli do 5. Ja jaz se tudi operetarja vprašal, zakaj ...prikaži več ne vržejo ven ta Pro Plus iz osnovne sheme, pa so rekli, da jih pač tako veliko gleda, da ne upajo... Kakorkoli, zgleda je veliko takih, ki to gledajo. Potem imajo še ono prevaro, ker drugače bi jim kdo stopil na prste. Recimo v eni uri 2x7 minut oglasov, popust na oglase pa 80-90%, podpirajo gospodarstvo..

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 20:42 11.avgust 2020.

      fiston Praviš,da jih veliko gleda PRO plus naj gledajo in naj ga plačajo!! Nobeden ne zahteva,da ga ukinejo kdor ga hoče naj plača teh 5 evrov kdo noče ga pač ne rabi!! To ni nobena demokracija,če moraš nekaj plačati česar ...prikaži več ne potrebuješ in ne gledaš!!

    • fiston 16:35 12.avgust 2020.

      Ne pravim jaz, tako je ona rekla od internetnega operaterja. Ja naj plača kdor hoče gledat... No včasih so imeli se mi zdi Pop TV in Kanal A v redni shemi, ostalo pa v paketu, ki je stal takrat se ...prikaži več mi zdi 12 evrov. No onega paketa pa res skoraj nihče ni gledal, ker so ga ukinili, no takrat so imel še kino 2, pa se spomnim en glasbeni je bil,pa se mi zdi še eden,to so potem ukinili, ko so šli v osnovno shemo. No saj tudi nimam pojma koliko jih oni Voyo gleda, ono je tudi se mi zdi 5 evrov na mesec

  • Avatar drecos
    drecos 08:53 11.avgust 2020.

    super novica da tega sranja bede ne bo

  • kapibara1 11:38 11.avgust 2020.

    Tako naj ostane tudi v bodoče..

  • Janez_53 12:42 11.avgust 2020.

    Te bebaste in prostaške Kmetije pa res ne bomo pogrešali!

  • Ender3 13:24 11.avgust 2020.

    Vrabec & co naj se zamislijo, da nič od tega, kar ponujajo ni gledano in priljubljeno. To je zgolj njihova fikcija in sla bo dobičku. Beda od Tv medija.!!

  • suineg78 11:20 11.avgust 2020.

    Hvala bogu za Covid! Upam da pobere vse reality šove. Pa ne jih pozabit prištet k številu umrlih. Za razliko od ostalih, ki jih prištevate k Covidu a se ne opravijo obdukcije, da se ugotovi točen vzrok smrti, lahko te ...prikaži več "smrti" neposredno pripišete Covidu. Soglašam! :D

  • kurt 09:19 11.avgust 2020.

    Saj vsak dan gledamo Pop tv nadaljevanko z Urošem Slakom, kako zrušiti vlado, kaj češ boljše nadaljevanke'?

  • joze05 09:30 12.avgust 2020.

    Zdaj se bomo pa učili turščine

  • marko50 16:39 12.avgust 2020.

    Hvala bogu da tega sranja ne bo na TV....

  • Avatar Pralliona
    Pralliona 01:10 12.avgust 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • Avatar nadine20
    nadine20 16:45 11.avgust 2020.

    Tu si izposodite hiter denar Ali išcete nujno financno pomoc? vam je banka zavrnila in nimate kam iti? ne išcite vec, lahko vam pomagamo s katerim koli zneskom, ki ga morda potrebujete. vljudno nas kontaktirajte preko e-pošte z vašimi imeni, ...prikaži več, državo, znesek posojila, trajanje posojila, poklic, telefonsko številko, namen posojila? za vec informacij na : leydifinance@gmail.com MARIA LEYDI

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.