Avto /avto/iz-druge-roke
20447 ogledov

Najboljša nepremijska letna guma je ...

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ilija 08:17 22.april 2020.

    To se itak ve da so nekatere pnevmatike precenjene pred nekaj let sem bil isti čakal sem na teste in vedno sem kupil med prvih treh ki so bile na testih potem sem kupil nov avto dali so mi zimske ...prikaži več gume imperial zelo presenečen imam jo že drugo sezono naredim po zimi sigurno najmanj 15000 km letno tam do 35000 guma je super 225/60 /17 stane okoli 55 evrov tako zimska kot letna tiha šparovna in se ne obrablja imel še michelinove gume za eno leto so postale stopničaste.

  • Žurnalček 11:49 22.april 2020.

    Pogledal rezultate testa in kupil gumo , ki je v suhem dobila 4 zvezdice v mokrem pa 3 . Za mokro sploh ne rabim dobre gume kajti , ko je cesta mokra zmanjšam hitrost za 30% - izkušnje, izkušnje- in ...prikaži večn ne rabim gume boljše od 3 zvezdice. Sem ja pa sprobal , ko sem sam letel opolnoči na urgenco in moram povedati , da se je pokazala v suhem super !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.