Avto
6337 ogledov

Najboljše zimske gume ta hip so ...

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Coli 10:57 04.oktober 2016.

    Ja kakšen neki AMZA test! To je ADACov test, AMZS jih samo povzame! AMZS ni imel svojega testa še nikoli! Evo: https://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/default.aspx

  • korisnik_362 12:02 03.oktober 2016.

    Večji avtoklubi pri tem testu sodelujejo in vsi prispevajo denar, da se oprav. ADAC ga nato objavi kot ADAC, AMZS kot AMZS, gre pa za isti test.

  • Božidar Dinič 11:26 03.oktober 2016.

    od koga so se pa naučili delat stvari ki jim niso v čast bljak

  • BenX 12:39 03.oktober 2016.

    jaz sem tudi to takoj opazil. neki jaki testi, pa najboljse gume zadnjih let ni zraven?? mislim, wtf?! amzs, ne se zajebavat! ce mislie delat take teste, jih naredite kot je treba, ali pa se sploh ne spravljajte zraven. salabajzeki!

  • Bizgec 09:17 18.oktober 2016.

    Uradno Continentalove TS860 niso testirali, ker je prišla prepozno na trg.

  • watcher 11:17 03.oktober 2016.

    Seveda pa je AMZS prepisal vse ocene pnevmatik od ADAC-a. Razen, če slučajno uporabljajo enako lestvico ocenjevanja in so po naključju dobili popolnoma enake rezultate. Drugače bi bilo pa prav, da se navede vir.

  • stanekos 12:09 03.oktober 2016.

    Zanimivo - na testu manjka znamka, ki je bila zadnja leta vedno na vrhu - Continental. Najbrž niso hoteli plačati reklam.

  • AnzeSmolej 12:26 03.oktober 2016.

    ravno to sem razmišljal! Sam že nekaj časa ne verjamem tem testom, še posebejn ne zmagovalcu ter njihovemu tolmačenju da so kitajski proizvajalci najslabši. Sam furam Nexen letne in zimske pa sem zelo zadovoljen za več kot polovično ceno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.