Pod streho
12224 ogledov

Najemodajalec bo po novem zaščiten še bolj

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 17:50 04.december 2019.

    rdeče kužni izsilijo zaščito najemnikov, ker so ti pač bogi bogi, tako da butasti najemodajalci dajejo v najem raje turistom, ki ne delajo težav. in seveda je nato kriv turizem pa air bnb in to *honk*

  • Avatar Kseliessa
    Kseliessa 23:55 04.december 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • jakec1575 09:04 05.december 2019.

    No to, da lasntik mora poskrbeti za placilo poloznic, hkrati pa ne sme vreci ven najemnika bi pa jaz dal pod krivdno odpoved. Ali naj mu socialna placuje, ali gre pa ven. pika.

  • Ivo 09:48 04.december 2019.

    Večkrat se čudim kakšne zveze in poznanstva imajo nekateri v politiki, da jim uspe izpeljati karkoli želijo... Najprej onemogočijo kredite mladim družinam, nato dajo več pravic najemodajalcem. Neverjetno! Očitno računajo na to, da bodo živeli od najemin bogatih migrantov iz vzhodnih dežel...

    • popokatopetl 10:19 04.december 2019.

      Ne vem no. Tole s krediti se strinjam da je brca v temo. Po drugi strani pa vem da je precej stanovanj praznih tudi zato, ker se jih lastniki bojijo oddat, ker so najemojemalci zaščiteni kot medvedi. Neplačevanje najemnin in ...prikaži več stroškov je nacionalni šport. V predlogu omenjena kazen za neplačevanje položnic je popolna neumnost, ker je v tipičnih primerih neizterljiva. Tudi ne razumem zakaj naj bi bilo potrebno za uveljavljanje pravic najemodajalca v razumnem roku potrebno delat notarski zapis.

    • Majazmaja 14:20 04.december 2019.

      Jaz že nekaj let oddajam novo opremljeno stanovanje samo študentkam določenih fakultet. Nove pridejo po priporočilu prejšnjih in nikoli nismo imeli težav. Vse so prijavljene, nekatere imajo subvencionirano najemnino, v stanovanje grem po predhodni najavi, ko jih ni, me prosijo, ...prikaži več da grem malo pogledat, če je vse ok. Študentke lepo skrbijo za stanovanje, so mirne, nimajo zabav. Niti na misel mi ne pride, da bi oddajala komu drugemu kot študentom.

    • kapibara1 14:29 04.december 2019.

      Maja isto bilo v mojem primeru... Drugače pa, ko si ogledaš angleško oddajo "Neznosni najemniki" pa šele vidiš, kakšno štalo naredijo, ker so najemniki PREVEČ zaščiteni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.