Avto
54 ogledov

Najhitrejši policist na svetu

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • literca 18:37 15.december 2011.

    Kolikor vem ima italijanska policija navitega Gallardota 1000Km , in hitrost cca 380 km/h že nekaj let...naj me popravi kdo če ni res....

  • Samo Čede 19:26 16.december 2011.

    je pa že več kot eno leto odkar so ga razbili in ga nimajo več...

  • Evropski Državljan 20:09 17.december 2011.

    Berlusconi je poskrbel, da so starega takoj zamenjali za čisto novega LP560 :)

  • BenX 18:31 15.december 2011.

    ta je DALEČ od najhitrejšega. kaj pišeš članke o avtih, če niti izpita za picikl nimaš?!

  • TadeUs 15:24 15.december 2011.

    Tale članek o temle najhitrejšem policijskem avtu iz razstave v Essnu smo pa že brali natanko 28.11.2011, objavljen ob 07:32, sicer v malo prirejeni izvedbi. Včasih mi je bil ŽURNAL24 všeč, zadnje čase pa opažam, da pišete same neumnosti in ...prikaži več ene in iste stvari ponavljate neštetokrat. Imam samo jaz občutek, da postajate dolgočasni z vašimi članki ali res nimate pisati kaj bolj novejšega.

  • Evropski Državljan 20:07 17.december 2011.

    Očitno ste tudi na Žurnalu začeli na polno z bedarijami. Kot prvo bi avtorju tega (zelo) zanimivega članka predlagal, da si odpre slovar slovenskega knjižnega jezika in si pod besedo hiter-najhitrejši malo razjasni pojme, kaj je smisel te besede. Kajti, ...prikaži več če malo pogooglate, boste takoj spoznali, da je najhitrejši policijski avto, (pardon policist)Brabus Rocket, ki lahko na avtobahnih doseže hitrost preko 365km/h.Literca, nevem kje tebi ta podatek o 1000konjih v sedaj pokojnem policijskem gallardotu. 1000konjskega policijskega gallardota bi pomojem težko srečal tudi v kakšnem need for speedu :P (brez zamere)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.