Avto
409 ogledov

Najnevarnejši vozniki v Sloveniji vozijo...

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 23:29 18.december 2015.

    se nagibam k tej ugotovitvi, rogixi...

  • Žurnalček 01:50 16.marec 2016.

    Tko k sem rekel vse radarje in prometne patrulje v vzhodno SLO in deri brez pardona !

  • TOLAR 14:56 18.december 2015.

    KR ovira promet

  • primc 09:18 18.december 2015.

    V Celju pač znamo divjati varno... ;-) ne pa tako kot dolenjci, ko pri brzini takoj BUUM,,,

  • Pepe007 10:00 18.december 2015.

    K sreči je nesreč vseeno premalo, da bi lahko dobili nek resen statistični vzorec...

  • Presvetli 12:12 18.december 2015.

    Verjetno ja!Kadarkoli nekdo dela na cesti oslarije najprej pogledam na tablico in v 95% ima ta tablico CE.Najbolj me pri vas CE razkuri,da nimate potrpežljivosti in če je kolona boste šli prehitevat en avto po desni in se potem vrivali ...prikaži več za tisti en avto pred mene.O tem,da ste dobri vozniki pa je malo za lase privlečeno!Sicer se ne čudim,ker ste dolgo časa delali izpite na poligonu kar se seveda odraža na cestišču potem!Glede Ljubljančanov pa samo ena zamera in to ta,da so sposobni od Ljubljane do Kopra 100 po prehitevalnem pasu in ,da jim ne pade na pamet,da bi se umaknili.Mariborčani pa smo divjaki,da ne boste rekli,da ne rečem nič o nas!Ampak,ne bojte se hitrega ampak počasnega ali agresivnega voznika.

  • primc 12:42 18.december 2015.

    Ok danes sem od Tepanja pa do LJ prehiteval po desni in se vrival samo 4x... ;)Sicer pa CE-ljani nismo agresivni šoferji...te bom naslednjič zrinil s ceste, če boš to trdil...:-) - hec...

  • rogixl 12:55 18.december 2015.

    Še ena idiotska anketa več. Vaši nesposobni novinarji res niso sposobni napisati enega pametnega članka.

  • dimnikar 13:00 18.december 2015.

    Tole niso podatki iz ankete, dragi moj (sklepam) dolenc :)

  • Avatar Leon
    Leon 14:44 18.december 2015.

    Statistični podatki so prirejeni naročnikom ! Kje so nesreče ,zaradi pošiljanja SMS sporočil in telofoniranja ?

  • milek 18:26 18.december 2015.

    Ti pa nimaš vseh koleščkov v svoji prazni glavi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.