Svet
30292 ogledov

Najnovejši podatki o okužbah na Hrvaškem

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaz8 05:14 02.julij 2020.

    Res ne stekam ljudi ki imajo odvisnost do morja! tvegamo oz zavestno rinemo v ponovno epidemijo! Pa koji kurac vam ta morje toliko pomeni???? Sam ne mi rect da clovek mora videti morje!!!! Poznam ljudi ki v zivljenju niso videli ...prikaži več morja in so cisto normalni in zadoviljni...res ne razumem !!!

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 18:01 01.julij 2020.

    Še malo ,se bo vsa Europa zgražala malomarnosti in ravnodušnosti Hrvatov , mi pa bomo vpleteni ,ker jim držimo štango.

  • sam1 13:27 01.julij 2020.

    Ne vem od kje našemu razglaševalcu številka 21 okuženih na Hrvaškem,ko hrčki pišejo spet o 50+,pa verjetno samo par sto testiranih.....

  • Žurnalček 07:30 02.julij 2020.

    BELOGRADISTI zaprite mejo za izhod Slovencev iz Države in vhod vseh ostalih , kjer je količnik več kot 10 !!!!! PVM tko ste tud rekli , pa sedaj kar naenkrat to ne velja več ,. ker Hrvati očitno izsiljujejp Pleškota ...prikaži več z računi orožja iz 91 leta !

  • Avatar Tolistella
    Tolistella 00:53 02.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- H︆︆︆︆o︆︆s︆︆s︆︆︆︆et︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • mitja3 23:32 01.julij 2020.

    Ma ja, naj mi nekdo pove, koliko večja je verjetnost zame, če se držim vsega, da se okužim v Hrvaški. Lp z morja

    • Žurnalček 07:32 02.julij 2020.

      Budaletino , Hrvatarji se ne držijo vsega ! Saj ni čuden , da Slovence jebe na dopustih kdo stigne , ko so pa tako glupi !

  • jaz8 05:16 02.julij 2020.

    Vem samo to ce se okuzim od idiotov ki ne zdrzijo brez hrvaskega morja bo resno zacel skodovati ljudem! Pa kaj ste res taki idioti???? Koji kurac vam ta hrvaska toliko pomeni?!?!?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.