Svet
25 ogledov

Najstnici zaradi umora grozi smrtna kazen

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 19:56 29.avgust 2014.

    "Prestrašena je zaradi vsega, kar se dogaja. Rekla mi je, da ne ve, kako dolgo bo lahko zdržala," je povedal odvetnik Michael Elkin. Oh, srce mi para ta novica, uboga najstnica. Mislim .....

  • kapibara 20:20 29.avgust 2014.

    Čaki, dasta kovček v taxi, in se ne vrneta..... pa kaj je tleke še za razglablat , ali sta kriva ali ne..?? bila zrolabljena..pač malo drugače kot s fantom.. :-(

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:21 29.avgust 2014.

    Tud najhujši morilci se bojijo tega da bi se jih dal ubit za svoja dejanja. Tko da čist razumem da je prestrašena. Tud najhujši ljudje bi bli. Ampak to še ne pomen da je nedolžna zdej ker je prestrašena. Sam ...prikaži več sem dobil vtis da je kriva glede na obnašanje iz posnetkov. Nevem pa če je res.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:21 29.avgust 2014.

    Tud najhujši morilci se bojijo tega da bi se jih dal ubit za svoja dejanja. Tko da čist razumem da je prestrašena. Tud najhujši ljudje bi bli. Ampak to še ne pomen da je nedolžna zdej ker je prestrašena. Sam ...prikaži več sem dobil vtis da je kriva glede na obnašanje iz posnetkov. Nevem pa če je res.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.