Slovenija
14392 ogledov

V Mariboru se je na praznovanju 80-letnice okužilo 16 ljudi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 17:45 11.september 2020.

    Še vedno pa nobenega podatka nočejo objavit, koliko se jih je pa okužilo na Brezju, kjer je bilo 3000 ljudi cca in veliko teh imunsko kompromitirani, kar velja za večino starejše populacije. Je to državna skrivnost?

  • Avatar Leon
    Leon 17:27 11.september 2020.

    Najhujše šele prihaja ,ko bodo generacije placevale zapitke covid gansterjev . Kdo bi danes štel vse te MILIJARDE dolga?

  • Avatar Lendevella
    Lendevella 00:48 12.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • wamewa7230 23:30 11.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • wamewa7230 23:30 11.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Skipi 12:37 11.september 2020.

    V Mariboru se je kot posledica praznovanja 80-letnice, okužilo 16 ljudi Če so bili vsi v teh letih je pa mogoče njihovo zadnje skupinsko paznovanje.

  • mirror 14:02 11.september 2020.

    Danes je treba prepovedati tradicionalni protivladni petkov kolesarski protest zaradi covida. Prepovedati do preklica druženje več kot deset oseb. Če se bodo vseeno ljudje zbirali, pa je treba organizatorje in kolovodje ter udeležence brez mask denarno kaznovati

    • janez60 15:37 11.september 2020.

      Protest ni zaradi covida, ampak zaradi norosti komunajzarjeve vlade.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.