Avto
7159 ogledov

Nakup avtomobila do 500 evrov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zipo 20:18 31.julij 2015.

    ti si totalen bedak!!! jst sm kupu avto za 300€ in vsak tehnični je naredil brez problema, in v treh letih z njim mi ni dal nobenga stroška!!!

    • cogocogo 17:20 28.oktober 2019.

      moj citroenček je star že 14 leta in nobenih težav samo pleh ne malo potlačen na več mestih od " prijateljev na parkingih" kilometrov pa nekaj nad 70 000. zavore in motor kot nov,,tisti pleh pa me niti ne moti ...prikaži več ,,so samo vdrtine od odbijačev,,pa bo še vozil ,,

  • RokP 12:49 31.julij 2015.

    Fiata Brava prve generacije so prenehali izdelovati leta 2001, ko ga je nasledils Stilo, tako da je v oglasu očitno napaka....

  • mihatekateka 13:49 31.julij 2015.

    Nikoli več ne grem na AMZS na pregled avtomobila pred nakupom. Na pregledu so rekli da je avto bp, da je potrebna le menjava manšet, nakar je bil avto že v roku enega tedna na servisu, ki je stal več kot 2000€.

  • h3o 14:04 31.julij 2015.

    gledat je treba da nima rje, pa kilometre, vse ostalo na mašini se zamenja, se pravi da veliko moraš še investirat in z malo sreče imaš soliden avto, tu ne gre za neko znastveno fantastko. kdor pa kupi avto za ...prikaži več 500 eur in pričakuje da ne bo potrebno vložit še kakega jurja ali dva se pa moti

    • zipo 20:18 31.julij 2015.

      ti si totalen bedak!!! jst sm kupu avto za 300€ in vsak tehnični je naredil brez problema, in v treh letih z njim mi ni dal nobenga stroška!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.