Slovenija
185 ogledov

Namesto 14 dni na menjavo čakala mesec in pol

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Drago Kompan 19:10 05.marec 2017.

    meni se je zgodilo, da smo bili 3 tedne brez interneta in TV in stacionarnega telefona. Odpovedal sem namreč eno izmed dveh stacionarnih številk (v Telekom centru na Pogačarjevem trgu), ker je ne rabimo več. Pa so pomotoma naredili odpoved. ...prikaži več celotnega paketa. Telekom je priznal napako, ampak ni mogel preklicati ali urediti, da bi takoj vzpostavil prejšnje stanje. Čez 3 tedne so prišli uredit priklop z novo opremo, ki so mi jo zaračunali. NEZASLIŠANO, a ne!?

  • primoz.g 20:51 05.marec 2017.

    psti te hepane, te jaz razmem kej gučiš, IN imaš prav, teti naši operaterji samo ščejo malo izsiljevat te ki so pod VEZAVO, ostalih ne bodo mogli, sem jaz en izmed njih, samo še iščem odprto optično mrežo (ki obstaja) ...prikaži več in preko nje se lahko priklopiš na omrežje kerp ščeš.

  • pje 19:33 05.marec 2017.

    Nejbojše je če si nige ne vezane! Te pa jim lehko samo sredinca pokožeš pa greš bek od jih bilo kdo ti zapaše. Ke to so same take ke bi grable pa grable in lidi okole nosile.

  • zdrej 20:01 05.marec 2017.

    Pje, čuješ, mislin ka si ti to narobe razma. Vezva nema s ten kaj dosti veze.

  • Johan Spohan 20:16 05.marec 2017.

    Po gorensk, če boš zastopu, buksl @pje pjd u rt. Tm ustan brez vezave za nedoločen cajt.

  • KOJAK 21:25 05.marec 2017.

    Upam, da nisi več na Telekomu!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:27 06.marec 2017.

    Sem probal od tegale prleka preko strička Googla prevest njegove umotvore pa ne gre,mi napiše,ko vnesem njegov tekst,da svahilija in afriških narečij ni mogoče prevesti?

  • JT_Thomas 14:37 06.marec 2017.

    Ko so začeli dražiti zaradi kartelnega dogovora s ProPlus, sem odpovedal naročnino svojemu operaterju. Internet, koliko ga rabim, imam preko mobilnega telefona, TVja ne gledam, stacionarne telefonije pa tako ali tako nikoli nisem prav uporabljal. In glej ga zlomka. Super ...prikaži več se imam, pa še 40€ na mesec prišparam. :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.