Slovenija
24688 ogledov

Namesto mirnih počitnic jeza, obup, nemoč ...

Komentarjev 115
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 08:31 24.junij 2021.

    Ljudje, pa kam hudiča silite na dopust v teh zmešanih časih???

    • oneh 10:49 24.junij 2021.

      Sem bil prejšnji teden na agenciji, pa so mi lepo povedali, kakšni so pogoji za vrnitev iz Egipta, Turčije, Grčije, Hrvaške... Nazadnje sem se odločil za Hrvaško, čeprav sem tu nazadnje letoval 1993 leta. Hotel AI, vreme toplo, morje sveže...Povsem ...prikaži večm primerljivo z mediteranskimi lokacijami, katere sem obiskoval prejšnja leta (in jih bom znova v po koronskih časih). Tak da- članek je popolno sranje in zavajanje.

    • pravičnik77 14:29 24.junij 2021.

      ostanite v tem loncu in uživejte naprej, nekateri bi se radi mali oddahnili. pa ne mi rečt da to lahko naredite doma...

    • vera23 16:00 24.junij 2021.

      Oneh, so na agenciji vedeževalci, da so vam lahko povedali, kaj bo vlada sprejela v petek in bo začelo veljati v soboto?

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 07:51 24.junij 2021.

    Važno da spuščamo v državo ciganske migrante, kateri se brez skrbi sprehajajo po državi.

  • suineg7878 08:09 24.junij 2021.

    Ali vam ljudje ni jasno, da je vse skupaj del psiholoske vojne, da se vas vse več "prostovoljno" cepi? Farmakomafijski strokovnjaki pa iz carobne krogle ze napovedujejo nove jesenske lockdowne. Tako cepljeni kot necepljeni pa bomo se naprej potovali. Eni ...prikaži več po tem in drugi po "onem" svetu. :)

    • blayo 10:10 24.junij 2021.

      Meni se ne zdi da gre za vojno. Stvar percepcije oziroma praga "bolečine". Eni se jokajo ko jih komar piči, drugi pač ne...

    • suineg7878 11:52 24.junij 2021.

      Zdravo Blayo! Takoj podpisem, ce bi bile te "vakcine" samo stvar globine in bolecine na mesto vboda. Ne da bi uzival, potrpel pa bi. :)

    • blayo 12:29 24.junij 2021.

      A ti veš zakaj večina ljudi po obilnem nedeljskem kosilu postane zaspana?

  • evelux 11:53 24.junij 2021.

    Sama je rinla tja dol sedaj pa naj ne jamra in naj bo odgovorna......

  • AnzeSmolej 16:34 24.junij 2021.

    Preusmerijo avion na Hrvaško ali Avstrijo in od tam vstopajo nemoteno v SLO, problem rešem, fašizem vsaj za trenutek zaobiden

  • rd2dmk2 08:30 24.junij 2021.

    začnite jamrat ko ne boste mogli v šoping v Graz, ne da ne bi vedli al boste tam ostal, al boste lahk domu prišli. sicer pa, veste kakšno je stanje, čemu rint nekam. raje začnite z akcijo. bojkotirat vse. dokler ...prikaži več ne bo mir. ampak ne. mi moramo hitr v Turčijo, pa v Egipt, da se vidi raskoš in da bi sosedje bili fouš. e ne sam 10 dni, 100 dni v karanteno. bojkotirat vse in zraven povedat da naj zahtavajo normalne pogoje , ne pa subvencije vsi tile turistični kljukci.

  • marialorca 10:09 24.junij 2021.

    **** se dopustniki čez noč znajdemo v brezizhodnem položaju **** Zgodba IZMIŠLJENA, NAPIHNJENA ali KAJ PAČ. Le, kaj ji bo tako BREIZHODNO, če bo v domači 5(10) dnevni karanteni. TAKO ALI TAKO se mora odpočiti od dopusta.

  • Russell_Ellinger 11:32 24.junij 2021.

    Z enostavnim domačim spletnim delom v prostem času zaslužim več kot 15.000 EUR. Sem redni študent in samo s tem, ko sem dve uri opravljal to službo, sem prejšnji mesec s tem delom zaslužil 17.528 EUR. ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

    • lada 11:50 24.junij 2021.

      dej že crkn kućko pod prućko; zbrisat to rdeće sranje za vedno . . .

  • JZekspert 09:33 24.junij 2021.

    Nehajte se zajebavat, ker ni več smešno! Ne mislim 'cepljenih' NX11, Dusana21, ter ostalih kopriv, ti so v svoji galaksiji. Hočejo nas s stalnim norčevanjem, poniževanjem, izsiljevanjem in kaj vem, kaj še - prisilit v ''zdravo'' cepljenje, ki je tako ...prikaži več 'dobro', da nobena propaganda več ne deluje - za bolezen, ki je tako huda, da se morate testirat s prevarantskim testom, da sploh veste, da ste bolani. V vojni smo, zbudite se! slovenskizdravniki.si vernoncoleman.org swprs.org off-guardian.org

    • blayo 10:07 24.junij 2021.

      Nekateri mislijo, da se svet okoli njih vrti, in da bo virus počakal dokler se oni v miru ne vrnejo domov...

    • dani5 06:20 25.junij 2021.

      Pcr je nateg za ovce.

    • blayo 09:52 25.junij 2021.

      Kako boš to dokazal?

    • dani5 10:08 25.junij 2021.

      Blayo Saj je že dokazano. Haha

    • blayo 10:10 25.junij 2021.

      Link na dokaz prosim.

    • dani5 10:17 25.junij 2021.

      Blayo pa kje ti živiš. Prvo, kar je mora biti virus znanstveno izoliran. Drugič test ne loči mrtvega in živega tega delčka, ki ga analizira oz.ali je človek sploh kužen. Tretjič CT ciklusi, kako se ugotavlja četrtič V Nemčiji so ...prikaži več eksperimentalno dokazali, da je 80procentov ni bilo bolnih. Drugače pa išči informacije in povezuje zadeve.

    • dani5 10:42 25.junij 2021.

      Blayo

    • dani5 10:57 25.junij 2021.

      Blayo Tole preberi, na koncu dokumenta imaš Link do sodbe. Šlo se je prvotno za virus ošpic, ki ni znanstveno nikoli bil dokazan in je sodišče s sodbo tudi to potrdilo . Na enak način so hoteli dokazati sedaj, ampak ...prikaži večak znanstveno to ne zdrži. http://wissenschafftplus.de/uploads/article/wissenschafftplus-virus-pogresno-tumacenje.pdf Še vedno je razpisana nagrada v vrednosti 1.5 milj evrov, komu bo uspelo znanstveno dokazati obstoj virusa

    • dani5 10:59 25.junij 2021.

      Blayo Zdaj si pa ti na vrsti da dokažeš obstoj virusa. Lahko dobiš nagrado.

    • dani5 11:01 25.junij 2021.

      Blayo Dokumentacijo pa pošlješ na tale naslov. https://www.samueleckert.net/isolate-truth-fund/

    • dani5 11:16 25.junij 2021.

      Blayo Saj v Sloveniji so tudi vložene ovadbe proti glavnim akterjem. Ko bo prišlo na sodišče, bodo morali deležniki dati dokaze in ne bo enostranske ignorance kot zdaj https://www.dropbox.com/s/r56n43etabgqfgp/Kazenska-ovadba_kon%C4%8Dano_E_240521-3-1.docx?dl=0

    • blayo 11:53 25.junij 2021.

      Ne ne, daj mi link do dokaza kjer je dokazano da je PCR test nateg.

    • blayo 11:58 25.junij 2021.

      I ne, sodba glede ošpic ni nič dokazovala! Šlo je za to da je tip razpisal nagrado za dokaz, en se je prjavu in navedu par virov ki so to dokazali. Lanka se je skril in ni hotel plačati Zadeva ...prikaži več še šla čez 3 sodišča in na koncu so ugotovili da mu ni treba plačati, ker tip ki je predložil dokaze ni sam tega dokazal! In prosim ne zavajaj z neumnostmi kot je ta, da je katero koli sodišče potrdilo, da kakšen virus ni bil dokazan!

    • dani5 12:02 25.junij 2021.

      Blayo pa saj sem ti že tam razložil, pa cel kup gradiva imaš prilepljenega, Poišči članek od Drostena,, kako je v enem dnevu spravi PCR test v uporabo brez Peer to Peer. Nobelovec, ki ga je izumil, je vse povedal ...prikaži večal čemu je namenjen. Ti pa še Link pošljem, kjer je vse razloženo

    • blayo 12:07 25.junij 2021.

      dani5, sam Drosten je potrdil, da so njegove besede iz intervjuja 2014 potegnili iz konteksta! Ein altes Interview mit dem Virologen Christian Drosten wird in einem Internet-Blog irreführend interpretiert. Es wird behauptet, Drosten habe erklärt, dass der PCR-Test für Massentestungen ...prikaži več nicht geeignet sei. Hier fehlt wesentlicher Kontext. Tatsächlich äußerte Drosten 2014 Kritik am Umgang mit dem MERS-Virus, das er als wesentlich weniger ansteckend einschätzte.

    • blayo 12:08 25.junij 2021.

      In ne nabijaj neumnosti...

    • dani5 12:12 25.junij 2021.

      Blayo Saj sem ti rekel zaslužiš lahko. Samo dokumentacijo pošlji. Daj raziskuj malo, nimam toliko časa da ti vsak stvar serviram.

    • blayo 12:30 25.junij 2021.

      Serviraj mi samo dva linka... link na dokaz, da je PCR nateg ter link na sodbo, ki naj bi jo Lanka dobil. Pa dobro bi bilo če mi poveš zakaj recimo po tvoje tole: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7036342/ ni znanstven dokaz oziroma povej ...prikaži več kakšen dokaz je to. Ter komentiraj genom virusa: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/NC_045512.2 za katerega praviš da ne obstaja in na podlagi katerega so bili izdelani testi ter posredno tudi cepiva...

    • dani5 12:34 25.junij 2021.

      Blayo Daj poglej še prejšnje komentarje , MS, ker sem tudi dal nekaj gradiva Pa si mi zdi neumno spet lepiti. Sploh je pa tule problem, ker so komentarji na dolžino omejeni, video mi ne uspe linkat, pa se doma ...prikaži veča nisem , sem na telefonu. Niti ene slike se ne da pripet.

    • dani5 12:37 25.junij 2021.

      Blayo Rad bi videl tvoj dokaz o izolaciji virusa, zato ker je to kljućna stvar, potem se lahko naprej pogovarjala. Preštudiraj kaj so Kochovi postulati. Patogen mora biti izoliran. To so osnove biologije.

    • dani5 12:42 25.junij 2021.

      Blayo če te je kaj v hlačah boš pa ja dokazal Corona virus. Dokumentacijo pošlji. Nima smisla. Poglej malo našo stroko, kaj so naredili. Globalni hlapci. Še cepiva niso dali na analizo, pa oglašujejo kako je vse ok. Nobenih razlag ...prikaži več ne podajo. Pošlji ta vprašanja tem vrlim strokovnjakom naj ti odgovorijo. Meni je vse jasno.

    • blayo 12:44 25.junij 2021.

      Samo dva linka me zanimata, svoje milijone pa kar obdrži, me ne zanimajo.

    • dani5 19:37 25.junij 2021.

      blayo Evo, če bi ti prebral, kar sem ti linkal, bi že bil korek dalje. Če hočeš razumeti, moraš prebrati vse zadeve, kako so izolirali virus. Sem bral našega tudi našega dr. Ihana, da poznam tudi drugo plat. Sem mislil, ...prikaži več da boš sam našel, pa ti še enkrat serviram. Preštudiraj vsaj prve štiri prispevke.

    • dani5 19:37 25.junij 2021.

      Blayo Ker je v detajle vse razloženo in ovrženo. Večina ljudi je nasedlo cenzuri in nepoznavanju dejstev in kako se v znanosti dokazuje. Ker je v nemščini si daj samodejni prevod ali pa kopiraj iv translate google. https://www.samueleckert.net/corona-fakten/

    • dani5 19:38 25.junij 2021.

      Blayo Pa še tole. https://projekt-immanuel.de/en/projekt-immanuel/?fbclid=IwAR3T60uYOwmlXHT7Zrp5bUfOJ-uYWdZkJzn67wxCLITkYZdJBg6C0ypMzRk

    • dani5 19:40 25.junij 2021.

      Blayo Pa še tole, je pa bolj enostavno napisano. Za nevedne. https://www.zdravivglavi.si/je-sars-cov-2-virus-le-racunalniski-model-2-del/

    • blayo 20:03 25.junij 2021.

      OK, vidim da od tebe ne bom dobil tistega za kar sem te prosil. No pa dajva razčistit. Dejstvo... 1200 ljudi dnevno več v zdravstvenih zavodih kot sicer. 3000 smrti več zaradi respiratornih dejavnikov kot sicer.

    • blayo 20:03 25.junij 2021.

      Po tvoje ta virus ne obstaja, ker ga po tvoje nihče še ni dokazal in po tvoje je teh 3000 smrti več ter 1200 ljudi dnevno po bolnišnicah več posledica fejk testov in napačnega pojmovanje virusa. Po tvoje se to ...prikaži več kar sem napisal ne bi zgodilo, če ne bi testirali in ne bi izvajali ukrepov? Drži?

    • dani5 20:16 25.junij 2021.

      Blayo Dobro si vprašal in sem vesel za tako vprašanje. Ljudje zbolevajo. Bolj si star večja je verjetnost, da boš umrl (80let je povprečna doba). Kdo je v tej epidemiji umiral? Domovi za ostarele, stari ljudje na terapijah zdravil cca. ...prikaži več 2700 jih jih je. Obdukcij, niso delali, da bi dokazali zaradi česa so umrli. Ni vzporednih primerja drugih bolezni. Se nadaljuje

    • dani5 20:20 25.junij 2021.

      Blayo Če hočeš človeka pozdraviti, moraš poznati vzrok. Zato je pomembno, da veš kaj povzroča bolezen. Tukaj je pa problem, ker ni vzrok znan. Šele ko ga poznaš lahko zdraviš. Zakaj ljudje umirajo? Ko bomo to dokazali, ne bo epidemija ...prikaži veča trajala še eno leto in pol in da bodo ljudje umirali zaradi cepiv - predvsem mladi tudi piloti, ampak bomo to lahko pozdravili.

    • dani5 20:23 25.junij 2021.

      Blayo Zahodna medicina zdravi simptome in ne vzroka (rak kemoteraiija-živi nateg-znanstveno dokazano leta 2004 nima nobenega pomena, pa se izvaja). Ker povzročitelj bolezni ni znan, ga ne moreš zdraviti (znanstvena zadeva). Vzroke za koronavirus zakaj se dogaja in ljudje umirajo, ...prikaži več bo znanost morala detajlno raziskati- to je moje mnenje:

    • dani5 20:28 25.junij 2021.

      Blayo Lahko samo sumim za vzroke, ki je pospešilo epidemijo : strupi iz ozračja, razna sevanja, zapiranje ljudi in uničevanje psihe, maske (dihanje je problematično-respiratorne pljučnice in respiratorna obolenja - poleti to izgine- to je v gradivu razloženo). Navedene zadeve ...prikaži več povzročijo čiščenje telesa in povzročijo zaplete. Tudi doma se okužba ne prenese (zbolijo samo nekateri-Beovič potrdila).

    • dani5 20:33 25.junij 2021.

      Blayo Ti pa priporočam, če si res raziskovalen tip, da še proučiš dr. Hammerja, ki je zdravil ljudi malo drugače. Res ga preberi. On je dokazal, da so bolezni stvar čiščenja po daljšem stresu (cca. 9 mesecev) in je imel ...prikaži več odlične rezultate in so ga prav tako zatirali (vzeli so mu licenco in jo je na sodišču dobil vrnjeno). Najboljša referenca so pa eksperimenti (meritve na katerih temeljijo dokazi). Upam, da boš radoveden in iskal nove informacij.

    • dani5 20:36 25.junij 2021.

      Blayo Ni vse zlato kar se sveti. Bi pa še kaj tvojega znanjanja posrkal. Več ljudi , več ve.

    • blayo 20:41 25.junij 2021.

      Ti samo odgovori na vprašanje, če drži z DA ali NE. Ni treba nič razpredat. Pa ne laži, da niso bile opravljene obdukcije. Bile so in to v čisto zadostni meri. Poleg tega kako bo po tvoje obdukcija pokazala kar ...prikaži več koli, če po tvoje ne vemo kaj iščemo. In prosim ne seri s temi ko/če, pandemija je tukaj in zdaj in tukaj in zdaj je treba ukrepat in za razliko od tvojih ko/čejev imamo rezultate kot jih imamo, če ne bi bili pa rezultati taki kot pred 100 leti.

    • dani5 20:43 25.junij 2021.

      Blayo Je pa še tu ena zbirka študij ( v kateri je nazorno razložena učinkovitost cepiv iz prvih študij) in je utemeljena učinkovitost zdravi). Ne vem zakaj toliko silijo na cepiva. Pdf je velik 425 MB in se splača pogledati. ...prikaži več httpss://21a86421-c3e0-461b-83c2-cfe4628dfadc.filesusr.com/ugd/659775_32c95e8762a947499d712d9ec71fef6c.pdf

    • dani5 20:44 25.junij 2021.

      Blayo Bi rad tvoje mnenje, kaj pa ti misliš na vse to?

    • blayo 20:46 25.junij 2021.

      Jaz muslim, da moraš najprej odgovorit na moje vprašanje z DA ali NE. Do takrat pa lepo bodi.

    • dani5 20:47 25.junij 2021.

      Blayo Vidim, da si laik. Vzemi si čas vsaj en mesec in pa se potem javi. Imaš programirane vzorce, teh se moraš znebiti. Sploh ne bereš. Razočaral si me.

    • dani5 20:49 25.junij 2021.

      Blayo kje moram na tvoj ultimat odgovorit za da ali ne? Ne vem, v čem vidiš problem?

    • blayo 20:49 25.junij 2021.

      Javil se bom ko boš odgovoril...

    • dani5 20:50 25.junij 2021.

      Blayo Na katerih podatkih to trdiš? Kje so obdukcije vseh teh ljudi?

    • dani5 20:51 25.junij 2021.

      Blayo Zakaj ljudi obolevajo? Razloži?

    • blayo 20:51 25.junij 2021.

      Preberi moj post ki se konča z "Drži?" ter enega pred njim. Odgovori pa z DA ali NE.

    • dani5 20:52 25.junij 2021.

      Blayo Ali je virus izoliran? Odgovori Jaz sem ti dal vse utemeljitve in se ne izogibaj odgovoru?

    • dani5 20:55 25.junij 2021.

      Blayo Morda še kaj več, da ti odpre oči. Tule je najbolj enostavno za Laike razloženo, o Španski gripi. https://www.robertgoreta.si/malo-znana-dejstva-o-pandemiji-spanske-gripe/

    • blayo 20:58 25.junij 2021.

      DA ali NE?

    • dani5 21:00 25.junij 2021.

      Blayo Tudi tu imajo dva experimenta pri korona (vojaška letalonosilka) in križarka ki je bila zasidrana pri Japonski. Kaj se je zgodilo? Na obeh se je ustavila okužba pri 21 %. in ne več. Zdajle nimam gradiva več pri sebi ...prikaži večbi (bi moral poiskati), da ti linkam, ampak tudi tu ne štima vse.

    • dani5 21:02 25.junij 2021.

      Blayo Uvihnil si, vzemi si čas in razmišljaj. Tu je dokaz, da vsak ne more razumeti teh nategovanj , če se ne poglobiš.

    • dani5 21:06 25.junij 2021.

      Blayo Resnica boli. lp Dani

    • blayo 21:12 25.junij 2021.

      Torej ne boš odgovoril? Hvala.

    • dani5 21:18 25.junij 2021.

      Blayo Pravkar še zadnja zadeva. Niti nisem še poslušal, ampak tožbe bodo dale tudi tebi odgovor. Še zdaj ne vem, kaj ti moram odgovoriti? https://rumble.com/vj0wz5-stefan-lanka-dean-braus-and-kate-sugak.html?fbclid=IwAR1dI1IN42msej2o-uAecpR14SRY4M44OC4_7uvq9plUVDXgWU8lFED5EcQ

    • dani5 21:20 25.junij 2021.

      Blayo Postavi še enkrat vprašanje, tole za Da ali ne ? Ker ne vem, kaj sprašuješ?

    • dani5 21:24 25.junij 2021.

      Blayo Pa daj že dokaze na mizo.

    • dani5 22:07 25.junij 2021.

      Blayo Bistvo tožbe, ki je sprejeta: Kje so virologi-bioinformatisti dobili idejo za ustvarjanje genomov v računalniku? V biologiji je znano, da obstaja sinteza lipidov, beljakovin, nukleinskih kislin znotraj ljudi, rastlin, živali. Tako v človeškem telesu nastajajo večji deli iz manjših ...prikaži več delov. Različni atomi se povezujejo med seboj in gradijo molekule.

    • dani5 22:07 25.junij 2021.

      BlayoV primeru nukleinskih kislin Aspartat, Format, Glutamin, Glicin in Bikarbonat deluje kot gradbeni bloki za sintezo purinov. Ta proces se imenuje DE NOVO SINTHEZA.

    • dani5 22:08 25.junij 2021.

      Blayo Bioinformatiki-virologi so skušali genomsko ustvarjanje izvesti na podoben način. Skušajo narediti genome in narediti iz krajših delcev. Ta proces se imenuje DE NOVO ASSEMBLY. V tem procesu ustvarjanja genoma ne uporabljajo predloge ali referenčnega genoma. Vendar pa ga po ...prikaži več vzpostavitvi genoma, ki bi tako oblikovanemu genomu omogočil verodostojnost, primerjajo z drugimi podatki v virtualni bazi podatkov.

    • dani5 22:08 25.junij 2021.

      Blayo Če je dosežen velik odstotek alinetete, virologi uporabljajo izraz ′′ tesno povezani ′′ genomi. V primeru genoma sars-cov-2 je bila pridobljena alinenta z genomom, podobnim netopirjem SARS-90 Po drugi strani pa je genom podoben netopirju SARS nastal v procesu, ...prikaži več imenovanem MAPPING ASSEMBLY. To pomeni, da je bila v tem procesu uporabljena šablona ali referenčni genom.

    • dani5 22:09 25.junij 2021.

      Blayo Vsem tem ′′ genomom ′′ je skupno to, da so nastali ′′ v silicu ", kar pomeni: TEORIJA. Vsi ti genomi so oblikovani in v resnici ne obstajajo.

    • dani5 22:09 25.junij 2021.

      Blayo Če povzamemo. Genomi ′′ v silicu predvsem sars-cov-2, so mrtve črke na papirju ali spletni strani in so ustvarjeni z uporabo naslednjih teoretičnih procesov, ki v biologiji dejansko ne obstajajo: - ponovno montaža - mapiranje assebmly Rezultati (genomi) teh ...prikaži več zapletenih programskih procesov v resnici ne obstajajo.

    • dani5 22:10 25.junij 2021.

      Blayo Ali lahko zaupaš izobrazbo in starost?

    • blayo 20:12 27.junij 2021.

      Dani, nehaj nabijat. Lahko pokažeš kaj ste "vi" naredili za omejitev pandemije? Kdo te bo resno jemal, če samo nekaj oporekaš, alternative pa nimaš...

    • blayo 20:15 27.junij 2021.

      Ti bom zaupal, ja, ko boš odgovoril z DA ali NE na zgoraj zastavljeno vprašanje in podal dva linka za katera sem te prosil. Drugih linkov ne nucam, ker ne vsebujejo nobenih dokazov ampak samo domneve.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 09:54 24.junij 2021.

    Korona FAŠIZEM, narod je potrebno trenirati.

    • blayo 10:11 24.junij 2021.

      Tako je, prag bolečine je treba dvigniti...

  • jakec1575 13:12 24.junij 2021.

    Ce je v vsakem prineru 5dan pcr test, zakaj bi delal 2x? Kar se pa janeza in kacina tice. Naj se hebeta mater.

    • blayo 15:59 24.junij 2021.

      Načeloma se tega mehanizma trenutno ne izvaja je pa vse pripravljeno na to, da bi se lahko izvajal. Gre za to, da ti na meji lahko odredijo takojšen test in te testirajo na licu mesta. Če je rezultat testa negativen, ...prikaži več se po petih dneh testiraš še enkrat, ker lahko da si se okužil isti dan ali dan preden si se vrnil. V tem primeru bo prvi test skoraj zagotovo negativen, drugi pa skoraj zagotovo pozitiven.

  • pravičnik77 17:14 24.junij 2021.

    mene pa zanima, kako se praktično po 5 dneh karantene naredi PCR test... če si v karanteni pomeni da ne smeš zapustit stanovanja, hiše ipd. če greš ven in te dobi policija, inšpektor.. je to kazen... kako torej... praktično... kaj ...prikaži več pridd ekipa k tebi domov, koliko ljudi, koliko to stane?

  • Kirka 15:21 24.junij 2021.

    Ne morem verjeti, koliko fovšije do tistih, ki si lahko privoščijo malo več! Ljudje so najbrž vse leto garali za ta dopust, pa vam gre najbolj v nos, da so sploh kam šli. Vlada vendar ne more sprejemati in uveljavljati ...prikaži več odlokov na vrat na nos. To je je banje Slovencev "u živi mozak". V več kot letu se je vlada popolnoma oddaljila od nas in zasleduje le še svoje interese, to pa je za jebancija ljudi in denar v svoj žep. Še vedno upam na predčasne volitve, sicer od Slovenije ne bo ostal niti S.

    • blayo 15:51 24.junij 2021.

      Ne vem zakaj je treba na vrat na nos hodit nekam, če veš da je situacija negotova. To je izigravanje situacije in zajebavanje v živi mozak. Skratka, če si šel kljub temu, da je to odsvetovano, si šel na lastno ...prikaži več pest in za to boš pač nosil posledice. Tudi ko kupiš tvegane delnice in te po enem tednu padejo na nulo, ne prelagaš krivde na sistem.

  • lenka29 22:44 24.junij 2021.

    Za svoj denar grem lahko kamor hocem! Tipicna slovenska fovsija. Celo leto sem bila zaklenjena, cepit se ne smem, a zdej bom pa diskriminirana al kaj? Pred 2 dnevoma je bil zadost hitri test iz turcije.

  • dejan20 16:20 21.julij 2021.

    Ce morajo drugi skrbeti zato da ne okuzis drugih si itak debil potem se pa še preseravajo prisli bi iz dopusta pa bi bili najraje narodni heroji in ne neumni bedaki ki jim je vseeno za druge

  • lenka29 22:42 24.junij 2021.

    Tipicna slovenska fovsija. Celo leto sem bila zaklenjena, a zdej pa se na en dopust ne morem iz svojega denarja? K Hrvatarjem ne grem! Ce sem se cuvala in ne smem biti cepljena bom pa kaznovana in diskriminirana al kaj? ...prikaži več Zakaj bi sploh placala pcr 100 eur, ce imam obvezno 10-dnevno karanteno? Kateri osel si je to zmislil spet cez noc? Pred 2 dnevoma je bil pa zadosti hitri test iz Turcije? Ta vlada se norca dela iz nasih sluzb, saj lahko dobimo odpoved! Sramota! Tukaj so v turizmu cepljeni/testir

  • lada 07:50 24.junij 2021.

    baba zmešana, men dej kakiga jurja pa ostan doma; celo življenje še nisem bil na dopustu, ker so zmiraj šli "posvečeni" ti pa takrat ko je dež al pa ko ni dela in denarja pa tako nikdar ni bilo, da ...prikaži veča še za položnice zmanjka, kaj šele za "normalno" življenje ! Torej ostan pri dolfu erdoganu in pošlji denar; drugič ti napišem št. računa pa ti ne bo treba v karanteno !

    • Naklonsky 13:30 24.junij 2021.

      No ja, malo si tudi sam kriv. Nekaj več aktivnosti (pa ne na forumih) in malo manj lenobe in več zdrave pameti, pa bo!

    • blayo 16:01 24.junij 2021.

      lada, zadni cajt je da začneš služit prek interneta s klikanjem na reklame. Se mi zdi da imaš za to zadosti cajta.

  • mirror 07:13 24.junij 2021.

    Kdor se ne misli udeležiti cepljenja, naj ostane doma.

    • Naklonsky 13:33 24.junij 2021.

      Pa saj to je logično. Nekateri nočejo, ne želijo ali niso sposobni za dopust in iščejo izgovor v 'anticepilnemu vzroku'.

  • Avatar NX11
    NX11 07:09 24.junij 2021.

    Še eni taki, ki mislijo, da se njim ni treba cepit, ko se bo dovolj ostalih. Kar naj imajo težave.

    • krucefiks 07:47 24.junij 2021.

      Ovca ,ne meketaj

    • jakec1575 13:13 24.junij 2021.

      Mal si poglej roke cepljenja in veljavnosti za cez mejo kreljo

    • blayo 16:03 24.junij 2021.

      Nič bat, morje bo počakalo. Če 3 leta tam ne bo nikogar, bo tačetrto še lepše in manj zasvinjano.

    • krucefiks 17:33 24.junij 2021.

      blayo,ha ha ha ,iz slabega ni vrag da se začne tudi dobro

    • Avatar NX11
      NX11 17:44 24.junij 2021.

      Pa kaj ti kmetavzer krucefiks nekaj lajaš? Takim odiotom kot si ti, bi blo treba dat trojno dozo astre.

    • krucefiks 17:54 24.junij 2021.

      NX11,psihiatru se naroči,ti ne bo škodilo

    • Avatar NX11
      NX11 18:22 24.junij 2021.

      Ti pejt pa raje kure krmit.

    • dani5 06:15 25.junij 2021.

      Kretenizem

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.