Avto
11138 ogledov

Namesto na avtocesto, je šel "polagat" ovinke

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 18:41 30.avgust 2017.

    Kdo se ti bo pa z motorjem vozil po avtocesti? Vsi spodbujajo športne užitke, strastno vožnjo in podobno veselje. In kaj je s tem narobe. Saj v vožnji avta moraš uživati.

    • zdrej 09:27 31.avgust 2017.

      Ja in to ni napačno. Problem je, da si po kakih 500 prevoženih km toliko utrujen, da vožnja ni več užitek. Posledično je več napak in na motorju so posledice večje. Problem pa je je ko BMW-jem serijsko "ne delujejo ...prikaži večejo smerokazi", itd. Skratka kultura in pravila.

  • Lavdan 18:29 30.avgust 2017.

    Ali vozniška sposobnost pomeni, da lahko sposobni vozijo 200km/h, nesposobni pa 50 km/h, ali kaj ste mislili z vozniškimi sposobnostmi.

    • zdrej 09:31 31.avgust 2017.

      Po moje, da upoštevaš recimo utrujenost, zbranost, fokus na vožnjo. So dejavniki, ki to dnevno ali celo urno spreminjajo. Nemalo krat sem ustal in prespal kako urco in potem nadaljeval. In mislim da sem mogoče preprečil kak incident, ki bi ...prikaži več ga lahko povzročil.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 06:45 31.avgust 2017.

    Država je pogoltna in prometne nesreče ji gredo močno na roko, da lahko zviša kazni, varnost je pri vsem skupaj nepomembna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.