Svet
419 ogledov

Napad na nuklearko v Zaporožju: "To se ne sme dogajati"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pantani2
    Pantani2 10:01 08.april 2024.

    Že videno,ukronaciji izivajo,nato se delajo nedolžne,ko bo pa resno zaropotalo,bodo pa spet bežali kot zajci!!!

    • Idioti 19:26 08.april 2024.

      Že bežijo iz Sume in Hersona sam bežali bodo na noge , ker niveč od danes elektrike za železnico . Lepo je videti satelitsko sliko UA ki je vsa v temi razen točk , ki jih osvetljujejo lokalni generatori. Miljonsko ...prikaži več mesto ki nima elektrike , in ima na stotine ton mesa v frizerjih smrdi tako , da ni za živet . Sem doživel !! Tudi vode v pipah ni ! Pa ti stanuj !

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:44 08.april 2024.

      Res je,sem gledal posnetke na dveh različnih straneh,bežijo kot zajci,medtem,ko zeleni narkoman spet fehkta ZDA za 60. milijard dolarjev,ki jih republikanci zadržujejo v senatu ali kongresu,kakorkoli,konec je z Ukronaciji!!!

    • Idioti 22:18 08.april 2024.

      Ko sem se vrnil domov na čisti zrak , mi je še 3 mesece potem v nosnih receptorjih ostal ta smrad . No smrdi pa tako kot človeška trupla , meso je meso !

  • Idioti 00:17 10.april 2024.

    Fakonka ti je poznana tale kitica in ali ti jo moram razložiti ? Ti men razloži kje so tle omenjeni Germani , tisti kot tvoj mož !! Edinost, sreča, sprava k nam naj nazaj se vrnejo; otrok, kar íma Slava, ...prikaži več vsi naj si v roke sežejo, da oblast in z njo čast, ko pred, spet naša bosta last!

  • bobubob 09:49 09.april 2024.

    Tudi 'kovid' se ne bi smel dogajati, pa se je - in se dogaja še vedno, saj zločinci (ups, stroka) še kar vabijo na 'cepljenje' (človek ob tem nehote pomisli na 'vabilo k tuširanju' s ciklonomB). Očitno je tule masa ...prikaži več opranoglavega plebsa že dosegla točko brez vrnitve.

  • Jernej65 00:22 09.april 2024.

    In zopet so trije rusofilski idioti prišli na svoj račun in trosijo laži in ruske nebuloze, kot Stevanovič, ki ga je sama "resnica". Slovenci nismo neumni, da bi nam takšni solili pamet.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:32 09.april 2024.

      Ne,ti si že po defoltu prizadet,ne rabiš tega pisat!!!

    • Jernej65 14:45 09.april 2024.

      Pantani2, nisem jebeno revše na minimalcu, kot si ti zguba.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:21 09.april 2024.

      Kako patetično bogi si,imam pa občutek,da si ti na sociali!!!

    • Jernej65 20:12 09.april 2024.

      Lahko prideš k meni da te nafutram, da boš enkrat sit zguba.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:19 10.april 2024.

      Zguba te je naredila,krele ubogo!!!

  • Ender3 12:20 08.april 2024.

    Rusi jih počasi tudi psihološko izčrpavajo..Zelenkotu ostaja samo še terorizem in poizkus vpletanje Nata v to nesmiselno vojno. Vojna zanje je že dolgo izgubljena.

    • Idioti 19:21 08.april 2024.

      Če ne dobijo pomoči , se jim bo obramba ćasovno rušila s kvadratom izgub ljudstva in teritorija . Tako da sploh ni dileme , da ne bi z vojsko prišli do Dnjepra ali pa bodo pogoji takšni z mejo na ...prikaži več Dnjepru in še političnimi pogoji za Zahodno UA .

  • Idioti 18:56 08.april 2024.

    Fakonka in Kurčelajnova , če ne vesta kdo bo zmagal , si poglejta tole :https://www.youtube.com/shorts/KqLwFQZ26h4?feature=share

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.