Svet
94 ogledov

Napad v Londonu: zapeljal v sprehajalce, z nožem nad policista

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 23:20 22.marec 2017.

    To je tvoj vtis. Resnica pa je, da so ti nekoč v šoli kot pionirčku odvzeli dva koleščka iz glave... zato svet tako dojemaš.

  • primoz.g 22:13 22.marec 2017.

    to sem jaz opazil že pred cca 10 letnazaj ko so bli ML mećke popularne, pa to ti je tip skoču na cesto in še bil jesen da bi se tepu če si mu samo poblendu, in ker nisem glih ...prikaži več ki bi trpel teror sem enmu prpelu dejasnsko da je usekal, so poskakal ven trije obriti in nekaj začeli, ampak policija je bila dokaj blizu tako da nisem imel problemov z njimi, so pa jih oni imeli, grozili vsepovprek doker niso mogl dva v kiblo, en pa je ostal, ves meden.tE DEJANSKO MISLIJO ČE MAJO MALO BOLJŠI AVTO DA JE VSE NAŠEAMPAK NI ane prjatu glazbe :)

  • sprehajalec 23:22 22.marec 2017.

    Zakaj ta Migrant, ki ga je Anglija sprejela, pa mu nudila boljše življenje sedaj pobija Angleže? Povej Blayo, dosti stvari je nerazumljivih, ti pa imaš odgovore.

  • macola 18:17 22.marec 2017.

    Ok....ampak mediji so res en velik kretenizem.....en idiot ubije eno v Londonu z avtom...cel svet (medijski) na nogah....helikopterji, specialci....v LJ pa en kreten od mulca z A7 ubije mlado punco....samo žalostna novička v podalpski deželici, ki je po 24 urah ...prikaži več samo še zgodovina....žalostno, toda resnično!

  • macola 22:30 22.marec 2017.

    @nergač.....mi čisto jasno zakaj tam gre....in še kje drugje, a očitno ti ne razumeš kaj sem napisal. Nobenih ideologij nisem omenjal....samo primerjavo poročanja medijev o dveh NAMERNIH nasilnih dejanjih. Pa verjemi....tudi za tistim bebcem v Šiški je neka ideologija....

  • Avatar čavez
    čavez 16:43 22.marec 2017.

    In še vso Slovensko sodrgo ki jih podpira Rog-ovce pa že enkrat postavite na cest sami prida niči in podpiranci emigrantske sodrge.

  • Božidar Dinič 17:29 22.marec 2017.

    moje ime je bond đems bond dajte mu poziv in obnovite licenco za ubijanje pa bo mir

  • Gandolf 20:38 22.marec 2017.

    @ nergač Mulc v Ljubljani je ideološko cepljen v verzijo Idiot 1.0. ker misli da je nekaj več če vozi A7!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:41 22.marec 2017.

    Na janšaTV objavljajo same laži!

  • Žurnalček 21:44 22.marec 2017.

    A zanalašč čez rdečo pa ni terorizem ? Kaj , saj je samo vozil po prometni površini namenjeni pešcem . Po naših zakonih in Policiji je to povzročitev smrtne nesreče iz malomarnosti !

  • Žurnalček 21:46 22.marec 2017.

    Sem proti vsem z Juga , vendar človek , ki bere NOVA 24 ni normalen oz. mu manjkata vsaj dva koleščka v glavi !

  • Žurnalček 21:47 22.marec 2017.

    Ti nisi zdrav !!!! Pejd k psihiatru !

  • Johan Spohan 21:48 22.marec 2017.

    Upam da boš ti prvi na vrsti in bomo rešeni tvojih butastih polpismenih komentarjev..

  • blayo 22:24 22.marec 2017.

    Želim ti ,da se nikoli v življenju ne bi znašel v koži migranta. Na splošno pa ti želim vse dobro v življenju.

  • MihaMB 02:17 23.marec 2017.

    Da bo malo bolj jasno kdo je napadalec, "azijec, moški srednjih let".....http://informer.rs/vesti/svet/125282/VIDEO-PROPOVEDNIK-MRZNJE-NAPAO-LONDONU-Britanac-Abu-Izaden-krenuo-masakr-policiji-ispred-nosa

  • STF 07:24 23.marec 2017.

    Vam predlagam da si popravite za copy paste:Komentar je bil zaradi FDV indoktrinacije, cenzuriran. Kaj je politično pravilno mnenje si lahko preberete tu.

  • nergač 18:25 22.marec 2017.

    ti si macola in zato ne razumeš, da gre tam za udejanjanje scenarija, ki ga vodijo ljudje v senci, v Šiški je bila pa nesreča, res s predrzno vožnjo enega bebca, ampak brez ideološko podprte vsebine...

  • sprehajalec 23:18 22.marec 2017.

    Alah?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.