Slovenija
8424 ogledov

Napovedana že prva stavka

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 12:58 07.junij 2018.

    Luka Mesec in njegovi levičarji vas bo popeljal v blaginjo ala Venezuela.

  • Avatar jezeran
    jezeran 13:32 07.junij 2018.

    Učitelji ajde stavkat julija, avgusta. Aja ni potrebe, ste tako ali tako že prosti

  • Avatar Iva Valant
    Iva Valant 13:13 07.junij 2018.

    A ne bi raje stavkali 14.08.2018? .... Zakaj septembra?!!

  • kapibara 14:16 07.junij 2018.

    Delat naj se raje spravjo !!

  • Jožef Koprivnikar 17:28 07.junij 2018.

    Kot hijene so, vlada še ni sestavljena pa že izsiljujejo, je to načelo poštenosti ?

  • miki1234 14:57 07.junij 2018.

    prokleta golazen lena... naj gredo v gospodarstvo, naj odprejo privatno varstvo, če se imajo za tako sposobne. me zanima, če bodo potem upali razmišljat o stavkah.

    • matz 15:48 07.junij 2018.

      uf, verjemi, da si ne zelis privatiziranega solstva... bos jemal kredite, da ti otroci dostudirajo tko kot americani. drgac so mi te 'naj gredo v gospodarstvo' fore mimo... jaz sem npr sp in v solstvo nebi sel za noben dnar. ...prikaži več ce tko pravis, imas pomojem tut ti moznost it v javni sektor, ce se ti zdi, da smo vsi v gospodarstvu ful bolj sposobni in se tam cedi med. jaz privoscim vsim boljse place. kar filam v proracun itak ni moje... gre pa-pa... tko ali drugace.

    • miki1234 16:12 07.junij 2018.

      vem kaj je trdo delo... sam skrbim za svoj posel, in delam čisto vse od iskanja dela, do izvedbe... davki so gromozanski, včasih mi potem konec meseca ostane bistveno manj kot tem privilegirancem. in tudi nimam par mesecev plačanega dopusta, ...prikaži več kaj šele bolniške ipd... tako da mi prosim ne govorit, komu je lažje. če bi cel JS bil privat, bi bila tudi kakovost storitev bistveno boljša, ker bi se vsi morali truditi za posel. tako pa je vse ena velika šalabajzerija.

  • puys 19:30 07.junij 2018.

    Ravno zaradi teh izsiljevanj mora država financirati zasebne šole. Živijo v svojem svetu, potrebno jih je brcnit na trg.

  • psasa 09:51 08.junij 2018.

    Zmanjšat maso plač v javem sektorju in bo problem rešen

  • Albatroz 09:39 08.junij 2018.

    višje plače ja, ko pa prideš po otroka v vrtec pa čakaš pol ure na otroka ker nevejo kje je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.