Magazin /magazin/vip
10805 ogledov

Naša pevka sumi, da gre pri zastrupitvi za maščevanje

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • VojtehVišenhofer 08:02 29.oktober 2019.

    Kdo? Kaj? Zakaj? Mart, vi na Žurnalu bi si lahko novice kar izmišljevali, pa ne bi nihče opazil.

    • Avatar Leon
      Leon 11:43 29.oktober 2019.

      Kdo je ta gospa ? Torej je zgodba samo njena promocija .

  • Snežinko 09:20 29.oktober 2019.

    Sicer sem velik ljubitelj živali, imel sem že kar nekaj psov v življenju, vsi so živeli z nami v hiši in so družinski člani, vseeno pa sem prepričanja, da križ (simbol krščanstva) nima mesta na pasjem grobu. Pretiravat čez mero ...prikaži več ni zdravo. Se pa dnevno bojim, da se našemu zgodi kaj podobnega... človeška hudobija res nima meja.

    • cogocogo 11:15 29.oktober 2019.

      pa še res je .na žalost se raje družim z živalmi kot ljudmi ,,vsak dan bolj se mi to dogaja,pa mi ni preveč žal ko vidim kaj so ljudje postali,pokvarjenost in sebičnost je večini to hrana ki jim dviguje ego ...prikaži več in pokvarjenost,,da pa kdorkoli zastrupi psa ki mu ni nič storil je res podn človeštva ,,takemu bi res z zadovoljstvom zagrenil življenje ,,upam da ga doleti res prava karma,,in ta stvor ima verjetno kake svojce ? in kakšni so šele ti ki ga prenašajo..

  • Avatar Wandalessi
    Wandalessi 23:48 29.oktober 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.