Magazin /magazin/vip
35009 ogledov

Naša voditeljica zdravnici želela v obraz povedati, da jo prezira

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 09:06 03.april 2020.

    Tako bom reku,Svoje psihične težave pojdi zdravit na ustrezno ustanovo.

    • nina 10:20 03.april 2020.

      Ti si bolj potreben ustanove samo nevem,katera bi ti bolj uztrezala.Si kar velik izmeček s takimi izjavami.

    • titty 10:48 03.april 2020.

      Nisi še doživel kaj takšnega, nimaš nobenega ki te ima in ga imaš rad ali pa si ti uživaš v pisanju bedarij. Ti si zrel za doktorja.

    • blayo 10:48 03.april 2020.

      nina, ni čisto res. Zakaj potem kličemo zdravnike? Zakaj ne pokličemo raje tistih za katere vemo, da sicer ne bodo mogli pomagati očetu, bodo pa pokazali veliko mero sočutnosti do nas? Zapis zgoraj je precej sebičen... punca govori samo o ...prikaži več sebi in kako se njej dela krivica, ker ona bi rada imela fotra za zmeraj.

    • blayo 10:50 03.april 2020.

      titty, to doživiš, potem pa racionalno premisliš in preživiš. Če tega nisi zmožen si pač nisi čustveno zrel...

    • titty 10:51 03.april 2020.

      Eno so Zdravniki, zal so pa drugi "zdravniki" ki čakajo da mine 8 ur dela in gredo domov. Sem na žalost imela priliko spoznat obe kategoriji.

    • titty 10:55 03.april 2020.

      Ob veliki in težki izgubi se zelo težko "racijonalno" razmišlja in to nima veze s tvojo "diagnozo". Mislim da si srečen, ker tega še nisi doživel.

    • Avatar jate
      jate 11:11 03.april 2020.

      tezko karkoli komentiram ta clanek v katerem pise ¸¸da se je zdravnica neprimerno vedla¸¸ ...saj ni napisala kaj je bilo tako ¸¸neprimerno¸¸ Sicer sem tudi sama izgubila mamo in je bilo zelo tezko in je bila v mojem primeru zdravnica ...prikaži večica prijazna in socutna.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:01 03.april 2020.

      Blayo,koga bi po tvoje mogli poklicati? Avtomehanika? Frizerja?... ?Tupamaros, imam en dober predlog in sicer,kaj ko bi ti šel na en sprehod do vrvarne? Namreč glede na to,da je med zdravniki precej psihopati,sadistov...,sem se probal vživeti v njihovo vlogo in ...prikaži več pogruntal en dober predlog zate.Sicer ne vem,kaj ti praviš na ta predlog,ampak,če nisi za,ti povem,da jaz pa bi vseeno šel do vrvarne na tvojem mestu,ker bi to bila edina smiselna rešitev zate.Kaj pa ti misliš?

    • blayo 18:56 03.april 2020.

      Pinko, zarad mene poikliči avtomehanika, samo da se boš dobro počutil...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:59 03.april 2020.

      Bom. A zdaj takoj ali kdaj drugič?

    • blayo 19:00 03.april 2020.

      titty, o ja, sem doživel, zato lahko pišem o tem. Če ne bi bil "tiho".

    • blayo 19:00 03.april 2020.

      Pinko, kar takoj... prek Skype-a...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:02 03.april 2020.

      Prav. Evo,kliče... .

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:27 03.april 2020.

    Zapis oz.članek brez vsebine,kar eno nakladanje o nečem,kar se je zgodilo,če se seveda je,tako,da mi bralci tega ne moremo presodit,kdo je tu žrtev in kdo oškodovanec!

  • kapibara1 18:01 03.april 2020.

    Če bi mela rada fotra za zmeraj, si ga nagači.. - BEDAK ne razume potek življenaj, katera posedica je smrt, ki se začne ob samem rojstju.. Življenje je ena sam borba kaktero človk ne zmaga..Življenje samo je samo proces od + v -.....

  • Avatar Mary25
    Mary25 11:13 03.april 2020.

    www.GetMeets.com - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.